Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти , колега като можеш ще ми дадеш ли цена за заден десен лагер на A4 1997 авант 1.8Т куатро.

Чудя се дали има възможност да не стане лагера или 100 % ще заспи?

Благодаря ти .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CA73021

Значи мога да ти предложа следните вариянти:

BOGE по 215лв/бр цена към теб

Kayaba 180лв/бр цена към теб

Има ги и двата вариянта на склад

Поздрави

Димо

Здрасти , колега като можеш ще ми дадеш ли цена за заден десен лагер на A4 1997 авант 1.8Т куатро.

Чудя се дали има възможност да не стане лагера или 100 % ще заспи?

Благодаря ти .

Здрасти,

Лагера ще стане 100% и мога да ти го предложа на 56лв на FAG

цена ако може за шофьорска седалка audi80

За седалка колега, мога да те посъветвам да потърсиш при колегата Емо с частите втора употреба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, предложи ми предни амортисьори за Ауди Б4, 2.0, АБТ., марка, цена, гаранция, газов или маслен е най-добрия избор за тази кола според теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Като най-качествен вариянт ти препоръчвам амортесьори на Boge,като газовите са за предпочитане

Цената която мога да ти дам е 80лв

За същата цена мога да ти дам маслен на bilstein,което пак е също една от най-добрите марки в сегмента.Прсто въпрос на предпочитание с какви искаш да караш.Пак казвам- аз те съветвам за газови

Иначе мога да ти предложа и по евтин вариянт на амортесьори на 60лв/бр, но там се пада в качеството

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Оригиналното ключе мога да ти го дам на 65лв,но тъй като вчера го продадох ще го имам другата седмица пак, че съм си го поръчал за наличност така и така, ако не намериш до тогава ми пиши и можеш да го вземеш

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега дай цена за обслужване на ангренаж AKN 2,5 ТДИ 150к.с 2000г. без пистовите и ролката за пистовия и със всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега трябва ми ето този тройник! (АУДИ А3 1.8Т 110KW 1997 AGU)027461655-big.jpg?r=0

За контакти на ЛС .Благодаря

Редактирано от tato79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми запалителна бобина за А4 1.8 турбо 96г.Какво можеш да ми предложиш като марки и цени

Здравей колега,

Мога да ти предложа на Beru за 75лв/бр и оригинална на 90лв

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно почти винаги са на беру като производител,но са произведени за Ауди и се продават в оригинален пакетаж на VW Group

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има ли някакви по-високи пружини за А6 авант куатро 98г. 2,5тди V6 мотора(доколкото знам има 3 различни окачвания), че моята направо се влачи по земята. Дали от S6 биха паснали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ако сложиш от С-ка пружини няма да имаш желания ефект, защото те са си ниски по принцип

Трябват ти или нови като твоите, защото най-вероятно с годините са се поотпуснали и за това е паднала колата, а също и от свършили амортесьори може да се получава това

ако искаш прати ми на лично съобщение рамата на колата ти за да видя точно вариянта твърдост-сниженост на твоите и да ти кажа какво може да се предложи

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега можеш ли да ми дадеш цена на кабели (свещи ) за Опел Омега Б 1997г. 2000 к.с. 136 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега , може ли цени за :предни накладки за Ауди А3 98 година,също ме интересува и цена за маховик, буквите на мотора са AHF.Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За накладки най-доброто което мога да ти предложа е АТЕ като марка.Цената към теб с отсъпката ще бъде 85лв, а на Ferodo Premier( това е най-високата им серия на производство) мога да ти дам цена 55лв и накладките са ного хубави

За Маховик цената за чисто нов такъв на Sasch мога да ти предложа за 630лв

Поздрави и приятен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...