Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Колега,тези кабели за съжаление са безбожно скъпи

На беру са 320лв комплекта, иначе съм давал няколко пъти един сръвнително по-евтин заместител на Бреми мисля беше 190лв комплекта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега,тези кабели за съжаление са безбожно скъпи

На беру са 320лв комплекта, иначе съм давал няколко пъти един сръвнително по-евтин заместител на Бреми мисля беше 190лв комплекта

А случайно да има одзиви за Бреми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не бих казал,че са лоши, давал съм както казах от тях и не са ми споменавали за някакви проблеми при ползването им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не бих казал,че са лоши, давал съм както казах от тях и не са ми споменавали за някакви проблеми при ползването им

ОК.Ще видя какво ще правя и ще ти звнна тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зд. Димо, интересуват ме гумени лайсни в долния край на вратите, за А6/С4, цена и производство и за 4-те......мерси предварително.... :hilezh:

...? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опсс съжалявам не съм забелязал

90лв са предните

64лв задните

това са цените за по една врата.Няма ги налични,Евентуално с поръчка за 5-6 работни дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте,колеги!Търся водачите за стъклото за предното лява врата за ауди а4 1996г.Има ли и каква е цената?Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Предполагам колата е с ел.стъкла..

За съжаление освен ригиналние такива не мога да предложа никакви други заместителни, а оригиналните се продават в целия механизъм без моторчето и цената която мога да предложа е доста скъпа 185лв

Знам обаче че някъде в Княжево имаше сервиз където ги правят тези неща и става доста сполучливо, така че те съветвам да потърсиш къде са тези хора.Мисля че взимаха около 60-70лв за ремонт

Поздрави и лек ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще ми е необходима рамата на колата за да видя точно с кой вид дискове кара колата, а също така и за накладките, тъй като е крайно препоръчително при монтиране на нови дискове да се слагат нови накладки.Прати ми я тук или на лично и ще ти направя цена

Поздрави и лек ден

Димо

За колегата с моторчето утре ще го порверя и ще ти дам цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата с вентилаторчето-

оригинално струва 712 имат алтернатива някаква за 350лв в Ауди

иначе вариянта е втора употреба да потърсиш но аз не мога да ти съдействам за това

За колегата с Купето-

Накладките са 68лв на АТЕ и Феродо имама на 58лв

Дисковете са 60лв/бр на АТЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има различни вариянти.

Първо трябва да ми кажете дали е с подгряване и дали е с ел.задвижване.Също така дали е с лента за странично пречупване на образа

Моля за тази информация и ще видя какво може да се предложи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

С 5 или 6 скорости е колата

И коя година е?

Ако може рамата направо аз ще проверя точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Значи за топката могат да се предложат 2 вариянта

Едната е кожена и цената и е 120лв оригиналната.Поръчка за 4-5 дни

Другиата е някаква имитация на кожа или по-скоро си мисля че е като пласмасова 60лв пак оригинална за 4-5 дни доставка.

Иначе има разни много модели топки за скоростнен лост по магазините за автоаксесоари, може да потърсиш там ако си харесаш нещо...

Поздрави и лек ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

за решетката с емблемата ли имаш предвид, или за тези които да под бронята на ножа....

Ако е за тази с емблемата 140лв е оригиналната,за 4-5 дни доставка иначе има и алтернативни някакви неоигинални в Юнитрейд по 80лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...