Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега за съжаление нищо не мога да ти предложа в моммента.От доста време ги няма за този мотор.Още един колега даже чака за такива..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложиш за Ауди 80, 1.8 карбуратор, 1989година - предни амортисьори, горни тампони за макферсона, прахоуловители и шокабсорберите.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Най-разумния ариянт който мога да ти предложа е маслени на Билщайн

Цената която мога да ти дам е 75лв/бр

Има и газови на по 82лв/бр пак на Билщайн

Тампоните на макферсона по 14лв/бр

Компекта буфери и прашници 30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,механиката на дебитомера ми май вече не подлежи на корекции! :respekt: Дали на някой не му се намира дебитомер за АВК мотор,но колата,от която ще да е не искам да е работила на газ! Писна ми да го отварям! Има ефект до 2-3 отваряния,после вече...! Реших да слагам газов инжекцион! Към кого да се обърна по този инжекционния въпрос? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега искам да питам за едно клапан4е за котрол на турбото ето оригинален номер 028-906-283-B (N75) 1Z motor B4 какви пари е и намира ли се лесно , благодаря

Редактирано от zero_koold
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега

дай рамата на тази кола да я видя коя година е и какви точно са гарнитурите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Димо,искам да те питам,дали можеш да намериш задни стопове със номер APC40451 за S6 95г едно момче/cvetan83/ от форума ги е пуснало във раздела 100/А6?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, можеш ли да ми дадеш цени на амортисори билстейн за спортното окачване на ауди а4 1.8т куатро '97 седан и евентуално пружини. И също така на съединител кит sach пърформанс органик ако доставяш такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

ЩЕ ми трябва рамата на колата за да видя нещо за амортесьорите

Съединител такъв какъвто си ми писал няма да мога да ти предложа

Също така да те попитам, колата сериино ли е със спортно окачване или допълнително е слагано, и кой вариянт желаеш на Билщайн, само по-твърдите амортесьори които се водят B6 или такива и с по-малък ход на амортесьора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

ЩЕ ми трябва рамата на колата за да видя нещо за амортесьорите

Съединител такъв какъвто си ми писал няма да мога да ти предложа

Също така да те попитам, колата сериино ли е със спортно окачване или допълнително е слагано, и кой вариянт желаеш на Билщайн, само по-твърдите амортесьори които се водят B6 или такива и с по-малък ход на амортесьора?

колата е със неспортно окачване засега и аз искам да я сваля малко и да я втвърдя-точно както изглежда спортното окачване. Не искам тези с малкия ход щото доколкото четох те са за още по-ниски пружини. Ще ти пратя рамата на лични утре, че съм далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо,

би ли ми дал комплексна цена за предни дискове - АТЕ (нормални) + комплект предни накладки ATE за A4 2,5 TDI Avant 1999, WAUZZZ8DZXA315375

Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...