Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,

Тампона на двигателя мога да ти го предложа 35лв

За датчика обаче предполагам за преден имаш предвид,защото заден тази кола не излиза да има...

Иначе оригинален е 245лв, има и алтернатива заместител на 100лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу Ромка,за капачето бате,нали?

Утре ти звънкам да се разберем!Нещо съм изперкал...

Извинявай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за дисковете имам ги на Brembo Цената е по 53лв на диски 106лв комплекта. за теб цената 93лв.

Колега за мен колко ще струва комплекта 106?

Евентуално ако може да кажеш и цена на спирачни накладки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Предполагам за задни дискове те интересува..

Само да те помоля да ми дадеш рамата на колата за да мога да видя точно каква е и да ти сметна колко ще дойдат към теб к-т дискове с накладки за тях

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме имаш ли долната помпа на съединителя за А6 С4 '94 115 коня и на каква цена е? Благодаря предварително!

Редактирано от userito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме цена за предни амортис6ори(билщаин),предни дискове и накладки(ате) за пасат 4 2000г 4х4 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, интересува ме цена за филтър за маслко и масло Castrol 10W40 за двигател АЕB. Казаха ми че с такова трябва да се кара. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме оригинална топка за скоростния лост и самото стъкло за ляво огледало(синьо,с подгряване,електрическо-ако има някакво значение)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересуваме дали имаш здраво табло с уредите. Колата е ауди 80 Б3, таблото е с мини-ауто чек, без борд. компютър и с оборотометър. Просто да е здраво и да работят всички лампи и тн :respekt:

Редактирано от audi_Rulzzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме имаш ли долната помпа на съединителя за А6 С4 '94 115 коня и на каква цена е? Благодаря предварително!

Здравей колега,

Помпата мога да ти я предложа на FTE цена към теб 150лв, и на Sachs 160лв

Поздрави Димо

Колега интересува ме цена за предни амортис6ори(билщаин),предни дискове и накладки(ате) за пасат 4 2000г 4х4 .

За да мога точно да видя размера на дисковете на колата ще ми трябва рамата.Пусни ми я или тук или на лично и ще ти направя оферта за нещата които те интересуват.

Приятен ден

Колега, интересува ме цена за филтър за маслко и масло Castrol 10W40 за двигател АЕB. Казаха ми че с такова трябва да се кара. Поздрави.

Здравей,

Значи принципно за този двигател не бих казал, че трябва да кара с 10w40.Това което ти препоръчвам е 5w40.Мога да ти дам цена за 5w40 Softec Castrol 4лт 64лв.Иначе за 10W40 Castrol Magnatec 4лт цена 65лв.Масления филтър 14лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Предполагам за задни дискове те интересува..

Само да те помоля да ми дадеш рамата на колата за да мога да видя точно каква е и да ти сметна колко ще дойдат към теб к-т дискове с накладки за тях

Поздрави

Димо

Значи колега карам А4 1.8 ,само че не мога да ти кажа рамата :lol: .Трябват ми предни спирачни дискове и накладки. Поздрави Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега,без да ми кажеш рамата на колата няма как точно да ти кажа с кой модел дискове е колата,а още повече за накалдките...

Значи за дисковете ако ми кажеш дали са вентилирани или нормални ще свършим работа,но за накладките няма да стане

Вентилираните на АТЕ ще ти струват 100лв/бр, а плътните 60лв

Накладките са около 90лв

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но мога да предложа само нов такъв оригинален

Бих те посъветвал поради цената му,да си потърсиш втора употреба при някой от колегите тук които продават части вотра упортеба

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, за Ауди А4 WAUZZZ8DZSA146398 AEB двигател : гарнитура на капака на главата, ролки, ремъци, обтегач, водна помпа и тампон двигател (от страната на шофиора - незнам дали са различни :hilezh: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Гарнитурата на капака на клапаниете на V.Reinz e 40лв к-т

Ангренажен ремък Gates 56лв

Ролките и обтегачите ти казавам цени на ruville като това е фирма която ги опакова самите елементи вътре са на Ina такива каквито се ползват за оригинално вграждане

Обтяжната ролка е 110лв

Паразитната ролка е 55

Хидравличния патрон е 155лв

Водната помпа на Hepu e 75лв

Тампона на двигателя на Lemforder e 133лв, а като по-евтина алтернатива има и на топран на цена 60лв,но държа да отбележа,че с такъв тампон съм имал проблем и не го препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Разпръсквачите мога да ти ги предложа на DTP по 70лв/бр

Мога да ги имам налични в Сряда,че нали сега са почивни дни и няма да имам транспорт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми вакуумна мембрана за клапата за рециркулация за турбото на Ауди А4 1.8 T, това се намира до турното и от него излиза един маркуч ! Имаш ли я ?

Редактирано от balin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...