Jump to content

Recommended Posts

Имам идея,не е ли крайно време раздела купува/продава са се раздели на лични обяви-(демек от колеги на които обявите им не преследват комерсиалното ), и фирмени обяви-(за всички ония които се опитват да ни навират в очите оферти,видите ли колко „изгодно продаваме”),Например аз бих предпочел да ми излезе малко по-скъпо но да си го взема от магазин със съответния документ и гаранция.А и все пак това е форум за хора които споделят еднакви виждания по отношение на определена марка кола „AUDI” и доколкото усещам идеята а и замисълът на този раздел е как да си помогнем да ни излезе най нзгодно,а не как да си го купим на цената на магазин и да си мислим че ни е изгодно.

Ако сметне модератора че ни и е тук темата моля да бъде преместена.

Адрес на коментара

има нещо вярно... и все пак си е логично.

но какво ли ще е мнението на мнозинството четящи и пишещи от форума..

:lol:

евентуално можеше и анкета да се пусне, примерно :birthday:

Редактирано от Diablo_VT
Адрес на коментара

Аз съм за ... с двете ръце !

Че човек като тръгне да търсиии ... му се приплитат очите от всевъзможни обяви..., ала все такива - на цената на магазина !?

Може, и при малко повечко напън - ще !!!

Иска се преди всичко - желание ...

Поздрави

П.Тенев

Редактирано от PeterTenev
Адрес на коментара

Подкрепям идеята но "звездите ми го говорят" ,че ей сега ще я полазят тая тема модераторите и ще остане "глас в пустиня"...то не,че и в правилния раздел да беше щеше да има ефект.

Адрес на коментара
.....Например аз бих предпочел да ми излезе малко по-скъпо но да си го взема от магазин със съответния документ и гаранция.....

Тук някой продават по-скъпо от магазина и без гаранция :respekt: .

Преди време и аз си мислех, че идеята на тоя раздел е друга ама кОлтурно ми обясниха, че е главно бизнес....

Адрес на коментара

Aз пък съм на мнение,че този раздел трябва да се раздели на три:

"Купува" ; "Продава" и "Автомобили Купува/Продава", тогава вече няма да е толкова разводнено и по-лесно ще се търси...

Адрес на коментара
Тук някой продават по-скъпо от магазина и без гаранция :respekt: .

Преди време и аз си мислех, че идеята на тоя раздел е друга ама кОлтурно ми обясниха, че е главно бизнес....

Е каква да е идеята на раздел със заглавие "Купува/Продава" ?

Аграрна иконимика или парапланеризъм ?

Адрес на коментара

Какво споделяне на еднакви виждания. Този раздел е пълен с тарикати, и надути цени("ама те ни обичат и уважават").

Този раздел трябва да се раздели и на : обяви на хора близки до модераторите, и на хора които не са им толкова близки("но те пак ги уважават"). Пример :Вертер мисля че беше като си продаваше колата по много тарикатски начин в 6 страници тема аз единствено бях предложил цена, е по ниска и се бях обосновал с примери. Поста ми беше моментално изтрит по негова молба от услужлив модератор. Същия я хвали тази кола, после пускаше обяви вместо собственика и т.н. Ами да си кажат каква им е тарифата. Примерно 500лв. и ти помагат да си продадеш колата.

После трябва да се раздели на обяви на софиянци и провинциалисти. Мисля бихте се съгласили че те са малко по сплотени и някой като пусне да си продава колата (естествено супер надута цена, включително си таксуват и въздуха дето са сложили в гумите че е по хубав и го броят като тунинг.) и почват едни хвалби едно нещо(аз съм се возил, много е гледана, много лачена, ти луд ли си да я продаваш) и нито един от тези мизерници не дава цена и не изказва желание да я купи. Предложение Постове в раздела единствено с предложение за закупуване и цена. Това е купувам/продавам а не похвалете ми колата. За обратния варянт знаете. Има толкова хора оплюти от тези похвалковци. (те и тях уважават, ама малко по малко).

Да разделим още на :

Тарикати и не тарикати.

Честни и нечестни.

Модераторски и не модераторски.

Коректни и некоректни.

Софиянци и провинциалисти.

и т.н.

ПС: ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ!

Адрес на коментара
Имам идея,не е ли крайно време раздела купува/продава са се раздели на лични обяви-(демек от колеги на които обявите им не преследват комерсиалното ), и фирмени обяви-(за всички ония които се опитват да ни навират в очите оферти,видите ли колко „изгодно продаваме”),Например аз бих предпочел да ми излезе малко по-скъпо но да си го взема от магазин със съответния документ и гаранция.А и все пак това е форум за хора които споделят еднакви виждания по отношение на определена марка кола „AUDI” и доколкото усещам идеята а и замисълът на този раздел е как да си помогнем да ни излезе най нзгодно,а не как да си го купим на цената на магазин и да си мислим че ни е изгодно.

Ако сметне модератора че ни и е тук темата моля да бъде преместена.

А бе бате от 2 седмици си се регистрирал 23 мнения ?! ,вече и идей имаш?!?,че и крайно време било!!Я си седи на гъзера........

тука има хора с по 15к поста,направо тука живеят,Ти ша им променяш биосредата?.Не си ли леко нахален А?

Ще ти кажа само едно:Нема по демократично КУПУВА-ПРОДАВА от нашето,по другите форуми е пълна отврат.Раздел КУПУВА?!?!?,ЗА КАКВО? болиме оная работа кой какво го сърби,продавачката от магазина не илиза на тротоара да те пита дали искаш салам,нали.

Така как си е ИДЕАЛЕН.,А твойта идея така лекинко си я сгъни и си я заври в...............знаеш къде

Адрес на коментара

Разделяне просто няма да има този ефект,които търсите.Напротив.

Кой ще оценява коя тема за къде е и коя цена е реална,и на кого колата е таралясник...

дрън дрън-ще стане една война.И то ще ги гледа ли някой тези недобросъвестни обяви..

Това са пълни глупости.Така си е добре.

Адрес на коментара

аз съм редовен тук и вдоста други форуми и въпреки че в момента не карам ауди а само продавам и то на части,продължавам да смятам че е наи добре сложения форум ,с наи интелигентните участници,и ако съдя по себеси що всички които не го харесват не излязат от него и да идат в друг по хубав за тях форум дето ти махат темата ако пише 4 вместо ч като продаваш нещо без цена като си забравиш телефона като си изкажеш мнението като не спазваш препинателните знаци(както правя аз) като пуснеш повече от 3 обяви . а колкото до комерсиалноста за мен всички обяви са комерсиални нека всеки се замисли,а колкото до цените скъпо или евтино и в двата случая не съм чул някои да е бил принуден да купи нещо .затова е форум за да може всеки да изкаже мнението си аз лично когато нещо ми е скъпо не го купувам и го коментирам на лс а не публично за да може колегата отсреща да си коригира цената ако иска . ако ми предложат малко за нещо което продавам просто не го продавам немога да разбера на някои хора кое им е слобното успех в размислите

Адрес на коментара
Е каква да е идеята на раздел със заглавие "Купува/Продава" ?

Аграрна иконимика или парапланеризъм ?

Идеята е за някаква стока, но да е качествено и евтино.Може рейтинг да се прави или в темите за коректни и некоректни да се обобщава в едно мнение само списък с "номинираните". Сега се пишат по 10 мнения, за да похвалят един човек или за да го оплуят.

Ако искам нещо на цена от магазина ще отида направо там. Няма да седя и да си губя 1 ден в раглеждане на страници.

Има колеги които за една кола на части пускат една тема за рейка, една за двигател, една за врати, една за стъкла и една ей така за нищо, за да ги докара до нечетен брой. Ми трябва да ти кажа, че ми става неприятен само като отворя първа страница на раздела и видя почти всички теми да са от един юзър.

Тъп ли е та не може да си напише в една тема всичко каквото продава - например колегата Бошман1 ако за 50 части пуснеше 50 теми? Продаваше си човека кола на части и след ревизия пусна една тема със всички останали части които има. Така е правилно според мен.

Отделно някой като продаде нещо и иска да му се заключи темата да пусне лично на модератора. Е на да я "ъпне" с коментар от сорта: "Моля дъ мъ заключът чи туй ни съ продава вече".

П.П. Последният пример е същата тази тема. Автора й не е чете ли правилата на форума та да пише:

...Ако сметне модератора че ни и е тук темата моля да бъде преместена.

Е ти малък ли си да се сетиш, че очевадно не е за тук.

Адрес на коментара
А бе бате от 2 седмици си се регистрирал 23 мнения ?! ,вече и идей имаш?!?,че и крайно време било!!Я си седи на гъзера........

тука има хора с по 15к поста,направо тука живеят,Ти ша им променяш биосредата?.Не си ли леко нахален А?

Ще ти кажа само едно:Нема по демократично КУПУВА-ПРОДАВА от нашето,по другите форуми е пълна отврат.Раздел КУПУВА?!?!?,ЗА КАКВО? болиме оная работа кой какво го сърби,продавачката от магазина не илиза на тротоара да те пита дали искаш салам,нали.

Така как си е ИДЕАЛЕН.,А твойта идея така лекинко си я сгъни и си я заври в...............знаеш къде

Много си се разлютил бе батка. Ама целия си мнения, постове и акъл. Как е четиридесетака чука и ти напира отвътре а..... Ами то на хората на времето и с писма им е било идеално да си контактуват, та и ние нищо да не променяме да си го караме така завинаги. И къде са разписани правилата кой с колко поста е и какво е заслужил да пише срещу тях. :nixweiss:

Адрес на коментара
А бе бате от 2 седмици си се регистрирал 23 мнения ?! ,вече и идей имаш?!?,че и крайно време било!!Я си седи на гъзера........

тука има хора с по 15к поста,направо тука живеят,Ти ша им променяш биосредата?.Не си ли леко нахален А?

Ще ти кажа само едно:Нема по демократично КУПУВА-ПРОДАВА от нашето,по другите форуми е пълна отврат.Раздел КУПУВА?!?!?,ЗА КАКВО? болиме оная работа кой какво го сърби,продавачката от магазина не илиза на тротоара да те пита дали искаш салам,нали.

Така как си е ИДЕАЛЕН.,А твойта идея така лекинко си я сгъни и си я заври в...............знаеш къде

Няма лошо,колегата може да е прав а може и да не е,но кой съм ас с моите 23 мнения да давам акъл на тия дет са с 872,явно се изживяваме като ветерани и видите ли тези с по-малко коментари не ние тук мястото. А и кой съм ас че да му развалям комфорта .

Но тъй като не съм заядлив ,и не мие в характера няма да ти пускам линк към един друг форум на една друга марка автомобили на които бях член до скоро по обясними пречи ни,за да видиш че не съм по форумите от 16.08.2006 с 872 мнения –примерно, а над 8г с над 15к,но това е друга тема.

Нищо лично,само мир и любов да има.

Адрес на коментара
Много си се разлютил бе батка. Ама целия си мнения, постове и акъл. Как е четиридесетака чука и ти напира отвътре а..... Ами то на хората на времето и с писма им е било идеално да си контактуват, та и ние нищо да не променяме да си го караме така завинаги. И къде са разписани правилата кой с колко поста е и какво е заслужил да пише срещу тях. :angel:

Верно четирисетака чука младеж,ама то сигурно и с майкати е така :hilezh: !?;Не съм против техническия прогрес,все пак карам Ауди;няма такива правила!

Няма лошо,колегата може да е прав а може и да не е,но кой съм ас с моите 23 мнения да давам акъл на тия дет са с 872,явно се изживяваме като ветерани и видите ли тези с по-малко коментари не ние тук мястото. А и кой съм ас че да му развалям комфорта .

Но тъй като не съм заядлив ,и не мие в характера няма да ти пускам линк към един друг форум на една друга марка автомобили на които бях член до скоро по обясними пречи ни,за да видиш че не съм по форумите от 16.08.2006 с 872 мнения –примерно, а над 8г с над 15к,но това е друга тема.

Нищо лично,само мир и любов да има.

Виж приятел,няма да ми развалиш комфорта.Просто не е нормално да се регистрираш днес ,а утре вече за преструктуриране настояваш,защо???.Защото просто в другия ти клуб е така и си викаш,я да им отворя очите на тия тъпанари.Не си задаваш въпроса ,а бе що тука са решили да е така,каква е причината да не са като VW или BMW ?Истината, е че може би повечето хора тук приемат "идеятат ти",(която всъщност не е твоя,просто така са структурирани други подобни форуми),но хората от които зависи са пас! Явно тук традицията е друга.

Мен също не ми е в характера да се заяждам с хората във форума(в други не пиша).

Адрес на коментара
  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...