Jump to content

Бензинова помпа!


Recommended Posts

От къде и за колко може да се намери :?: Става дума за колата от подписа :!: Ще ми е полезно да споделят мненията си хората,които са сменяли помпата-каква са взели и от къде,има ли проблеми с новата помпа и т.н. :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са еднакви иначе хората ми предлагаха ВДО помпа за 200 лв но аз имам и газова уредба и за това си взех китайска от 115лв.

Говорим за АБК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са еднакви иначе хората ми предлагаха ВДО помпа за 200 лв но аз имам и газова уредба и за това си взех китайска от 115лв.

Говорим за АБК.

От колко време я караш,прави ли проблеми(бучене) :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реално погледнато помпата ми е на 1 седмица и не мога да кажа колко ще устиска.

Ами има една тема в която съм понаписал цялата история.

Виж темата "Сериозен проблем ... не пали" тук в същия раздел на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fibrom' date=' да не би прехваленият майстор Мишо да те е пратил за зел.. ......, ъ , т.е. да сменяш помпа ? [/quote']Ха,не :!: Мойта бучи здраво,и майстора при които аз ходя ми каза,че не е на добре това :!: Виждам,че не си очарован от Мишо :wink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха,същото е при мене :!:

Ами моята я смених с нова в сервиз Вектор - срещу Аутотехника - оторизиран сервиз на Бош. Смених я, защото от бученето и ме болеше глава и музиката в колата даже не можеше да я заглуши :wink: Но до последно помпата си работеше, не даваше проблеми при форсиране на двг до високи обороти.

Р.С. За да важи гаранцията от 1 г трябва помпата да се смени в комплект с горивния филтър и колата да не е с монтирана газова уредба! Цялото удоволствие струва около 300 лв 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ицо знам от собствен опит и от мнението на приятели, на които е помогнал. Потърси във форума колко много доволни има от Мишо. разбира се безгрешен хора няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ицо знам от собствен опит и от мнението на приятели, на които е помогнал. Потърси във форума колко много доволни има от Мишо. разбира се безгрешен хора няма.

Ами Стефане прочети, моля те тази тема http://audibg.com/forum/viewtopic.php?t=5142

и тогава може да почнеш да ме убеждаваш как например сам съм си виновен, или лъжа / измислям си, а той си е Господ ... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...