Jump to content

Sony


Recommended Posts

Колеги, дайте мнение този за плейър. Ако имате преки наблюдения- още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, но за мен е по-важно да има ВТ отколкото USB, защото мога да слушам музика и от телефона си, но не мога да си вдигна телефона от USB- то. :( Затова питам специално за този модел. Знам че има и по- хубави и по- скъпи, но ако някой ползва Сони, да сподели как е като звук, като тунер и т.н. По- добро ли е от JVC или не, щото съм с такъв плеър в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тунера няма да имаш проблеми. Мен не ми харесва как свирят Сонитата. Аз имам ЦД с блутут, но използвах ВТ само от началото. Въпреки А2ДП стрииминга музиката от телефона звучи много зле. Трябва да провериш дали телефона ти е съвместим с ЦД-то. Помисли и за варианта когато ти се обадят по телефона и хората които возиш не трябва да слушат разговора ти! :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Мерси колеги, но за мен е по-важно да има ВТ отколкото USB, защото мога да слушам музика и от телефона си, но не мога да си вдигна телефона от USB- то. :hilezh: Затова питам специално за този модел. Знам че има и по- хубави и по- скъпи, но ако някой ползва Сони, да сподели как е като звук, като тунер и т.н. По- добро ли е от JVC или не, щото съм с такъв плеър в момента.

Аз си купих същия и съм много доволен.За мен приоритед беше блутудакойто в слуая работи перфектно.Няма да сгрешиш.Единствения недостатък е ,че свети синьо,а не червено като таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте мнение този за плейър. Ако имате преки наблюдения- още по-добре.

Ако имаш възможност пробвай BT хендсфрито на плеъра с конкретния телефон, който ще използваш.

Има огромни проблеми с ехо, забиване на телефона и др. с някои комбинации плеъри + телефони. особено с някои Нокии. Блъскал съм си новата Нокия в земята от яд заради такива проблеми.

Виж дали може да ти даунлоудне контактлистата от телефона. Гледай дали показва на дисплея номера на търсещия те.

Аз бих ти препоръчал да вземеш Pioneer за повече пари.

Например този:

http://www.electron.bg/product_info.php?cP...products_id=681

п.п.

Ето и един по-евтин:

http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=3426

Имам един колега с такова Sony към което си се засилил. Изобщо не ми се говори с него по телефона когато е в колата. Затварям му. :respekt:

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си се насочил към СОНИ, ама това е много оразян модел.. даже еквилайзера е само с високи и ниски...

По-добре да е с EQ3..

Иначе механиката и DRIVE-S шасито са страхотни. Вече 3 години имам SONY в колата и е безотказно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Единствения недостатък е ,че свети синьо,а не червено като таблото.

Днес говорих с официалния представител ...

За жалост все още няма модел , койтода свети в червено с блутууд :flipoff: от ниския ценови клас ...

От гамата на Сони, единствен SONY MEX-BT5100 май свети в червено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 3 месеца съм със СОНИ-2500 и съм много доволен. Сдвоявал съм го с 5-6 телефона и нямям никакъв проблем.говоря си без проблеми,даже може да се комондва плеара на телефона.

Сонито е перфектно,но може да са излезли други модели,не съм се интесувал скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...