Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Колеги, намислил съм нещо малко... странно и ми трябва помощ :)

 

Понеже ме мързи да мъкна клетката на кучетата всеки път когато реша да мръдна на някъде с тях, почнах да търся варианти да ги возя в колата без много допълнителни аксесоари. Естествено целта е в крайна сметка салона да не се унищожи. Така че ми хрумна "гениалната" идея да използвам багажника. Сега някой се плеска по челото и почва да реди разни работи по мой адрес, щото топлата вода вече е открита :). Е проблема е, че не съм с комби :D и искам да приспособя багажника за същата цел, т.е. да сложа решетка или нещо подобно зад седалките, за да може едната от двете или и двете да се свалят.

 

Колкото и да търсих намирам само решения за комбита. Такива идиоти като мен дето искат да си ръгат кучетата по багажниците явно няма или решават че ако кучето е под 20 кила трябва да се вози на седалката... Както и да е. Ако някой знае за нещо подобно ще ми е много от полза. Иначе алтернативата е да пробвам с някоя от универсалните решетки дето си променят размера. Тук идва и втората част от помощта :) Понеже не съм в БГ и няма кой да ми измери багажника на колата, някой ако му се занимава, може ли да измери пространството зад седалките с какви размери е (широчина и височина), за да търся евентуално универсално решение като това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако имаш предвид тези за в/у задната седалка, те не предпазват корите на вратите и предните седалки... което обезмисля цялото упражнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен -20 корекция е вече чао, без катализатори неговата кола ще пуши жестоко.

Не си прав. Сега се сетих, че като взех колата 2009 година, дюзите пак бяха м/у -10 и -20 и досега вече 6-а година нищо им няма. През годините стойностите се менят постоянно и по едно време бяха всички на 0. Много зависи от нафтата. Продават ни боклуци. Лятото бях почнал да зареждам откъдето ми падне, ОМВ, Шел, Ром петрол и стойностите веднага се покачиха. Минах само на ЕКО и взеха да падат.

Ако имаш предвид тези за в/у задната седалка, те не предпазват корите на вратите и предните седалки... което обезмисля цялото упражнение :)

Адаша verter го правеше с одеало. Покриваше всичко на задната седалка и готово. Или си вземи едно практично комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мойта я карам с наливна нафта и в момента всички са около 0, само една е на -12. На 13-ти и 14-ти канал е +- 0.20.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боднал съм блутут модул ELM327 и с телефона като влезна в колата се чеква автоматизирано и ми праща СМС, ако стойностите са различни от предния ден дори... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Базикам се, но все пак съм без ДПФ и катализатор и ако дюзите пръднат веднага ще го видя на светофара като спра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време не може да няма програма за Андроид и ябълката, която да прави връзка с колата и да се четат данни. Стефан ме заблуди с тоя блутуут  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

torque се казва програмата...По пушека ще позная дали има проблем, в момента обмислям да си монтирам бостметър на таблото...Щото софтуера хваща до 2601мбар само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Торк нещо не ми беше вдъхнал доверие преди време (ама и на друга кола го бях пробвал). Сега ще го видим, дали ще го бъде  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша verter го правеше с одеало. Покриваше всичко на задната седалка и готово. Или си вземи едно практично комби.

 

Моите, ако няма решетка да ги спре, веднага ще ми се наврат в скута. Пък и както казах, корите на вратите няма как да се покрият на 100%, освен ако не си играя всеки път да ги опаковам като че ще превозвам труп :)

 

Ако можеше всеки път така да се возят, нямаше да имам проблеми, но на 5-тата минута пак ми беше в скута :)

 

10861143_10204744017991921_5657347167916

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не го връща, затова я спрях екстрата, трябва да имаш харизма като екстра.

При мен преди връщаше огледалото като я махна от задна, а сега не го връща. Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...