Jump to content

смяна водна помпа А4


Recommended Posts

здравейте

от няколко дни ми вие водната помпа . колата е А4 1,6

въпроса ми е дали за смяната й се разкача цялата предница както за смяната на ремъци и ролки. Ако има вариант да се смени само помпата някакси без да се свалят брони фарове и т.н ще е най добре , но ако се маха всичко май ще се сменят и ремъци и ролки накуп макар и преждевременно

някой да ми препоръча сервиз и да ме ориентира за цена само за труда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте

от няколко дни ми вие водната помпа . колата е А4 1,6

въпроса ми е дали за смяната й се разкача цялата предница както за смяната на ремъци и ролки. Ако има вариант да се смени само помпата някакси без да се свалят брони фарове и т.н ще е най добре , но ако се маха всичко май ще се сменят и ремъци и ролки накуп макар и преждевременно

някой да ми препоръча сервиз и да ме ориентира за цена само за труда

на мойто А4 1.8 ADR ми я смениха без разкачване,отдолу само махат кората,май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мойто А4 1.8 ADR ми я смениха без разкачване,отдолу само махат кората,май...

а можеш ли да ми кажеш къде си ходил - ако е в софия де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте

от няколко дни ми вие водната помпа . колата е А4 1,6

въпроса ми е дали за смяната й се разкача цялата предница както за смяната на ремъци и ролки. Ако има вариант да се смени само помпата някакси без да се свалят брони фарове и т.н ще е най добре , но ако се маха всичко май ще се сменят и ремъци и ролки накуп макар и преждевременно

някой да ми препоръча сервиз и да ме ориентира за цена само за труда

ако не си сменял ангренажа сега е момента,ти имаш една ролка,ангренажен ремък и водна помпа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случи ми се в Плевен-никой не познавах там...мъка...за водната помпа+заливане на един елемент с бронз(???:) ),който сега отново ми се "спука"и не зная името му и за който писах днес на няколко места за помощ тук(за сега без отговори,уви),ми взе 190лв(от магазина помпата по касова бележка 59лв+30 лв за 3л.антифриз червен+100лв за работата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не си сменял ангренажа сега е момента,ти имаш една ролка,ангренажен ремък и водна помпа!

да знам че е една ролка на ангренажа но си мисля да сменя и другите 2 - на климатика и на хидравликата

ангренажа ми е на 30 000 км и затова мислих ако може някакси само водната засега пък другото по натам , но ако труда е еднакъв май ще сменя всичко накуп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

виенето беше от ролката на климатика , но така и така ми свалиха цялата предница та смених всички ролки + водна помпа + нов антифриз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
на мойто А4 1.8 ADR ми я смениха без разкачване,отдолу само махат кората,май...

Аз съм със същия двигател и не е на ангренажа. Като станеш пред колата се пада леко вдясно, под кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...