Jump to content

Някой знае ли как се сваля...


audi_80_

Recommended Posts

Здравейте някой знае ли как се сваля гривната за километража дето е във скоростната кутия?за ауди б4 1.9тди става на въпрос?ще съм благодарен ако ми кажете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разфасовай въпроса, може и да се намери отговор.

Демек интересува ме как се ремонтира гривната дето е вътре в скоростната кутия дето дава информация за датчика на километража за скороста че не ми работи и се оказа че е от тая гривна затова ме интересува,ако някой може да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък защо съм останал с впечатление, че датчика отчита ротацията на вторичния вал... Или може това да е друго, защото моята е с АЕХ скоростна кутия... Ако бъркам моля да ме поправите, да не се излагам някъде по майстори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам колега така ми казаха че е в ск.кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли незнае де за б4 1.9тди става на въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли незнае де за б4 1.9тди става на въпрос

Отиди в сервиз и попитай точно на какъв принцип е тди-то, може да се различава от бензкинките. Аз когато питах за моя проблем ми казаха следното- импулсен датчик в скоростната кутия подава сигналите към таблото, а самите цифри се въртят на ток :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свалях кутията и има 2 датчика - един за задна скорост и един за оборотите ... и аз съм с 1.9тди авант.Мисля че за километража трябва да е някъде дръгаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...