Jump to content

ключодържател


pussycat

Recommended Posts

И аз бих желал да си взема по един ключодържател от двата вида!

Дайте адрес откъдето бих могъл да си взема или ми изпратете с наложен платеж на адрес Бургас 8000 ул. Александровска 21 хотел България, офис "Юнион Ивкони" за Божидар Павлов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми айде и за мене по 1 брой от вид. М/у другото, има ли яснота по въпроса с тези ключодържатели? Гледам доста колеги проявяваме интерес! Има ли кой да отговори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще има. Имайте търпение. И моля ви следете другата тема >>> ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам от тези на клуба <_< и ако може малко инфо за лаисните ще съм много благодарен

За лайсните можеш да се свържеш с този човек КОКО 100 С4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лайсните можеш да се свържеш с този човек КОКО 100 С4

В момента "Мене ме нема у целата схема". <_<:D

Просто нямам лайстни, а чакам ръководството на АКБ да реши как ще се правят и как ще се разпространяват. :hilezh:

Стикери имам поне за момента.

За ключодържателите нищо не мога да кажа защото никога не съм участвал в разпространяването им - те просто преди време изчезнаха мигновено защото бяха изработени в малка серия, после имаше някакви неуспешни некачествено направени и т.н. Пак съм насреща за дистрибуция. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента "Мене ме нема у целата схема". :zustimm::hilezh:

Просто нямам лайстни, а чакам ръководството на АКБ да реши как ще се правят и как ще се разпространяват. :blink:

Стикери имам поне за момента.

За ключодържателите нищо не мога да кажа защото никога не съм участвал в разпространяването им - те просто преди време изчезнаха мигновено защото бяха изработени в малка серия, после имаше някакви неуспешни некачествено направени и т.н. Пак съм насреща за дистрибуция. :lol:

аре да ми кажеш когато ти донесат лайсни ;))) аз съм от Димитровград и незнам как ще стане схемата с получавенето :) ама ще я измислим само да има ;)

мен не ми е мн спешно защото нямам книжка още ама имам кола :D

Редактирано от rosen93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте колеги не знам дали тука е мястото да попитам къде могат да си поръчам ключодържатели с логото на Ауди клуб?Благодаря предварително.

Редактирано от boicho1968
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако прочиташ първите 3..4 теми във всеки раздел, ще ти е по-лесно да се ориентираш! Темата за аксесоарите. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...