Jump to content

GUMBALL BG?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Какво ще кажете за някакво пътуване из България? Нещо като световно известното състезание Gumball 3000,но при нас ще е БГ . Примерно тръгва се от София-Пловдив-Стара Загора- Бургас- Варна - ..... и пак София ? Спим в някои от градовете и купонясваме . Наистина ще хвръкнат пари ,но ще е уникално. Особено и като се снима

Всико тук : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32053

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно, НО организацията ще е тегава и колко от хората ще могат да си позволят за няколко дни да пръснат една торба с пари за купони, гориво и храна и недай си боже ако нещо се строши по пътя :respekt:

Ако се организира нещо такова ще е интересно и ако имам възможност бих се включил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Какво ще кажете за някакво пътуване из България? Нещо като световно известното състезание Gumball 3000,но при нас ще е БГ . Примерно тръгва се от София-Пловдив-Стара Загора- Бургас- Варна - ..... и пак София ? Спим в някои от градовете и купонясваме . Наистина ще хвръкнат пари ,но ще е уникално. Особено и като се снима

Всико тук : http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=32053

Имаше навремето и такава идея ,която потръгна много ентусиазирано ,но уви се сгромоляса .Автора на темата по разбираеми причини не е запознат с темата и идеята за такова пътешествие,дано този път се получи,но силно се съмнявам.Все пак не е лошо да се припомнят темите.

Редактирано от mitro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези цени на горивата, обиколка на газ няма да струва повече от 70-80лв, пък както искаш кръстосвай страната :)

Спрямо това къде ще са нощувките цената може да варира. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся остава да си купим ферарита и поршета да имаме кво да показваме......

като цяло ми се струва тъпа идея специално ако се реализира в БГ , в смисъл автора на темата в алфа ромео клуба му куца нещо като цяло идеята

там хората които ходят на гъм бала са паралии , хора с мноого пари , свободно време и хубави спортни коли ...... тука едва ли ще се включат хора със мноого пари и красиви спортни коли отделно там е ебахти традицията събират се хора да ги изпращат и посрещат и т.н.

Тука ще е жалка работа и освен че ще ни теглят по няква майна и ще се напиваме на различни места смисъла е 0-лев...... пък и то ако е за едното пиене да се обиколи цяла България..... заеби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло ми се струва тъпа идея специално ако се реализира в БГ.... заеби

Да, и жените са "залупени", отворени са само на думи... няма ги "ония" каки :bia:

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://video.data.bg/41/Спорт/71834/gumball_bg ето и линк към трейлара

Официални дати 5-7 Юни 2009г!

Доколкото до коментарите.. При нас затова е БГ!! :rolleyes: На мен не ми е за котините коли,а за идеята да отидем всички заедно,който с каквото има! Първата година може и да е куцо,но ако тръгне догодина може да стане още по-добре и така.. Първия път на истинския Gumball е бил същия. Просто идея ,организация и са тръгнали. С годините са натрупали популярност и сега адски много хора ги изпращат :hilezh: Разбира се далеч съм от мисълта ,че нас някой ще ни изпраща,но както казах,главната цел на мойта идея е запознанствата,контактите.. Ако все пак не излезе нищо - важното е ,че е имало хора,които са казали 'ДА' ,а не 'Тъпо е " :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето трудно се намират 30 000 лири.

Ще крадем на вуйчето хикса и ще лъжем баламурниците че е много вървяш и с много красив интериор автомобил и после ще делим парата :rolleyes:

Сесията верно и аз я бях пропуснал хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България за един ден отиваш от единия край до другия и обратно. Това, така като гледам ще е некво тръгни-спри рали :rolleyes: Просто са ни прекалено смешни стандартите, че да е приключение в действителност такова мероприятие...Е може и да е верно приключение, за коли, които не минават повече от 150км без да имат нужда от сервиз... :hilezh: "за любителите на силни усещания" :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да е рали,можем просто да пообиколим страната заедно,с предварително избрани дестинации...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.

Това не е състезание,защото не можем да си го позволим! А и 1000% ще има пребити.. затова ще се движим в пакет с "ограничение в скоростта" :bussi: В клипчето пише дестинациите. След няколко дена ,ще се обяви официално всичко. Къде се спи,къде ще се купонясва,колко пари и така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...