Jump to content

Recommended Posts

мдам ... а ташака е, че никой от списващите рутер спецове немое да повлияе грам на работата на въпросното устройство, а се използват емпирични данни (от рода на "забива") кат доказателство кое е по-доброто .... :D

Като даже не се прави пояснение, забива в смисъл освен да го ползваш за подръчно средство за забиване на пирони, за друго не става, или "забива" което пак не е ясно формулирано, явно е некъв хай-тек джик лаф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е кво ся? Сдобрихе ли се ве? Баси! Слабаци!

Не ве екстремист скрит дизелджия,черен облако,поръчал си от Талянско газова уредба,знам тееее,ах тиии,интригантееее,оглеждаш се за 1.9ТДИ бе пет, не те е срам! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не днес,утре

Той така оцелява, ден за ден...все му викат утре...като във филма...тате ще ми купи колело ама...

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве екстремист скрит дизелджия,черен облако,поръчал си от Талянско газова уредба,знам тееее,ах тиии,интригантееее,оглеждаш се за 1.9ТДИ бе пет, не те е срам! :D

Не четеш внимателската, PD+flash ~ 170 коня, 130 сток и 40 вследствие на флаша, с писмена гаранция от Афганския технически университет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш внимателската, PD+flash ~ 170 коня, 130 сток и 40 вследствие на флаша, с писмена гаранция от Афганския технически университет.

Ще улисам Стефчо ти сложи бензинов чип, ти се разлее Нафтата към морето дано!!!Отивам се обеся на НИМ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ак осте се разбрали се радвам за Вас. Аз още тръпна в неведение ще ям ли бой.

Ще ядеш, Г-класите досега въртяха гуми по България идат в посока северните квартали от селски тип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ак осте се разбрали се радвам за Вас. Аз още тръпна в неведение ще ям ли бой.

Пини е в Москва, Путин го е привикал на червеното чердже, да му пляска задврати, за дет си позволи пак да ни наметка неколко човека. Та в тая връзка щом Пини го нЕма, бой също не се надявай да получиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A? :blink:

Ко ше правим бе батю?

Кво да прайм, момчето ще чете за рутерите и ще те обърка в знания..Тихо,жена на хоризонта,Lady Angel, ние тука само така си говориме.. :D

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пини е мой човек, аз за това съм толкова смел.

Дислоцирал е подводница в дружбенския гьол да те пази, или по-скромно го е дал тоя път, два Ми-24 кръжат над вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам голям скандал с тоз боклук се е развихрил... колегата JVV e професионалист, но е с много остър език, и хапе и без да са му посегнали, това съм го забелязал и в други теми....

Все пак браво щом сте го подкарали, имал съм устройство с такава марка, на 10-15 метра и първата тулена стена скоростта му падаше под 10 мегабита, отделно всяка седмица рестарт защото скоростта му стигаше до 200-300к и наистина го изхвърлих при първата възможност, устройства от други марки на подобни цени се държат доста по добре, без да им баеш много-много.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...