Jump to content

Направих една беля


Recommended Posts

Здравейте, днеска се помислих за шумахер и на един завой реших да опъна ръчната понеже мн ме радва как се плъзга :hilezh: обаче този път не се получи както трябва и отидох в бордюра с лявата задна гума ... помислих че съм спукал гумата най-малко защото бая истряска.... Но гумата беше здрава само джантата малко и скъсих края ама нищо и няма като цяло... Като тръгнах обаче забелязох, че волана не седи прав а леко извит на ляво... апак предницата не се удари никаде... иначе нито тресе нито нищо само волана като карам направо е извит на ляво... мн ми е странно. Чудя се какво може да е ... моля се само да не е носач. Колата е А3 1.6 Вие как мислите какво може да е, че ми е мн насрано ся и нз какво да правя... :hilezh:

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам външно нищо и няма и колелото не си личи да е криво нещо нормално си се движи само волана дето е искривен това е което забелязвам само... ако може и в цифри да говорите

много ви благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поизкривил си носач колега и вървиш накриво. За това и волана... та първо трябва да се види какво си изкривил, опъване, смяна, контролни точки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поизкривил си носач колега и вървиш накриво. За това и волана... та първо трябва да се види какво си изкривил, опъване, смяна, контролни точки...

И аз си мисля точно това... посаветваха ме да мина през някоя локва и да видя следите от колелата но... утре направо ще отида да я погледнат и да ми кажат от какво е... ще напиша утре какво е станало.

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днеска се помислих за шумахер и на един завой реших да опъна ръчната понеже мн ме радва как се плъзга ...

Благодаря ви предварително!

Че какво толкова.

Колко да струва един Шумахер?

Приготви 10000 Евро и готово.

Такива са тарифите за Шумахер щом се чувстваш такъв.

Ще ти пратя телефон на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до един сервиз проблема с волана ми го оправиха ... обаче се оказа, че задната гума съм я искривил с 8мм. казаха ми, че може да се кара така но ще ми яде гуми. Отначало ми каза, че било шенхел... после един друг я погледна и не било шенхел ами нещо друго каза което се сменяло с лагера забравих му името... като цяло трябва да си приготвя 200лв. и пак не е гаранция, че ще се оправи но ми каза че там им било слабото място. Мислех този месец да купувам гуми ама май ще поизчакат :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така утре ще я оставям да сменят главина но ми казват че 99% съм искривил моста.. много лесно се кривели... не знам моля се на господ да се отърва само с главина ... Вие как мислите толкова лесно ли се криви наистина този мост... дали е вазможно да се отърва само с главина? :steinigung:

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и за мост да си ма иди на реглаж да ти го погледнат да ти кажат точно какво ти е и тогава ходи по майстори, дето искат да ти земат пари за нещо дето не е за ремонт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих... вземаха ми 20лв. и ми оправиха волана те ми казаха, че е главина ... обаче майсторите повече склонят към мост... много се съмнявам защото монтажа на главината е 40лв. а монтажа на моста е 150лв. естествено, че за тях е по-добре да ми кажат моста за смяна.... направо не знам какво да правя... утре ще отида и до един друг да видя какво ще ми каже той...

Един път да я оправя ... вече ще се замислям преди да правя такива простотии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да би мирно седяло,не би чудо видяло

няма да се притесняваш,човек се учи от грешките си

другия път вече няма да опъваш ръчни мръчни и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...