Jorkata DZ

Тъп проблем при Coupe

Recommended Posts

Колеги, имам един глупав проблем - багажника на Coupe-то ми скърца като за световно дори и на равен път. Първо мислих, че е някоя пластмаса, но не е. Самият капак издава отвратителен звук (много е дразнещ). От две седмици си играя да го регулирам от страничните тампони и не става.

Дайте някакъв съвет!

Не може да не стане, регулиран се тампоните отдолу /на купето/, отгоре /на вратата/ и заключващия механизъм. Това е оправя се само с регулиране.

Аз имам същия ужасен проблем и с това твурдо окачване си еб@ва мамата :lol: Все едно пуйки си возя отзад такъв е звука :lol:

Играл съм си с тия тампони и механизми по цял ден и след 5-6 километра друскане по хубавите ни пътища пак започва... :respekt:

Става, може да спре да скърца. Ако трябва направи канали на дупките на куката /дето се заключва капака/ и го прибери на долу да се опъне добре. Малко трудно може да се затваря, но е по-добре от скърцането.

За това за пуйките си напълно прав, колега. Ако успея да го регулирам по някакъв начин задължително ще пиша. Дотогава ще си возя и аз пуйките в багажника. :bia:И това опитах, колега. Не става - багажника едвам се отваря сега, а е плътно по купето.

:bia: Все едно пуйки си возя отзад такъв е звука :)

Само селянин знае какъв звук издават пуйките... :bia:

Гулюгулюгулю-Гулюгулюгулю :bia: Едно софиянче викаше: Бабо виж, гърмящи животни :bia:

Edited by GiN

Гулюгулюгулю-Гулюгулюгулю :bia: Едно софиянче викаше: Бабо виж, гърмящи животни :bia:

От центъра ще да е било... :)

Става, може да спре да скърца. Ако трябва направи канали на дупките на куката /дето се заключва капака/ и го прибери на долу да се опъне добре. Малко трудно може да се затваря, но е по-добре от скърцането.

Това е правилния отговор...и макар и да върши работа,преди 25 дни го направих,сега чувам че гърмящите животни(да не ме помислите за селяк) ,пак почват да се обаждат :blink:

Бате тя твойта не мое да смогне на ускорение.Требва да тураш ролбар да не се отдели рекарото от пода :blink:

Мойта кола е тиха ве,немам Шпортни генерации като некои батки тука с бели купета с турбоси ,особено .... :)

При мене само се чува Всссиииууууу!!!!!! и после Кхкхкхкхххххх ...

:)

Само селянин знае какъв звук издават пуйките... :birthday:

Ма язе кога съм пледирал,че съм Софианец :bia: Чесно казано,неща и да чувам вече за тоя град...ма кво да се прай...

П.П.За скърцането,вече пробвах какво ли не.... :lol: Рекорда ми е 100километра преди да се разкърца пак....а ми писна да карам на усилена музика,за да не го чувам :)

Kупи си седан :respekt:

A-а-а такъв чиреп седа неща :flehan:

A-а-а такъв чиреп седан неща :flehan:

Чиреп е само РМ на на Ачката ... :respekt:

Чиреп е само РМ на на Ачката ... :rolleyes:

Ти па къв виц каза :hilezh:

Ся сериозно дайте идея за проблема,че тоя багажник ми писнааааа :hilezh:

Нали ти казАх ве,тигър!??!Зимаш и преместваш ключалката от капака мааалко по-нагоре освен ,че тряа натегнеш тампончетата...

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :rolleyes:

Edited by Yavor20V

Нали ти казАх ве,тигър!??!Зимаш и преместваш ключалката от капака мааалко по-нагоре освен ,че тряа натегнеш тампончетата...

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :hilezh:

Батенце не стааа бе :rolleyes: След като дигнах ключалката издържа събота и неделя вечерта започна наново.....

А за Ангел то е ясно,него никой немое го бутне с тая емблемка отпреде :P Аз съм само с Слайн най-не вървим :hilezh:

Чиреп е само РМ на на Ачката ... :rolleyes:

Факта,че караш АБК и то на гъз ме кара да подминем поста ти със смех :hilezh: Кат те опнем после да не ми пуснеш Любето за краш тест :hilezh:

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :P

Нали ти казах брат ми С4 е по-големо от С2 следователно БМВ 320 с малолетна ни цепи

Edited by Vorsprung durch technik

Факта,че караш АБК и то на гъз ме кара да подминем поста ти със смех :rolleyes: Кат те опнем после да не ми пуснеш Любето за краш тест :hilezh:

Ш-ш-ш не обиждай нас газаджийте бе :hilezh: Да не ти напрайме некое харакири на следващата среща :birthday:

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко :lol: Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :hilezh:

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко B) Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :lol:

Ма ти верно ли сложи газ ве лам? :hilezh:

Mислим че е време да доеме с тебе с боНбата,батя и да приключиме тия газови драми! :hilezh: Ше гръмнете като фишеци с тия бабъли отзад у багажниците :lol:

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко :hilezh: Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :)

въххх ко станааа?!!!и ти ли газаджия бре?падна ми в очите! :lol::hilezh::hilezh:

един старт да пуснеме?Ако не ми хареса на ЛПг,че турим метан.Ако и тогава не ме кефи турам ТДИ у коша :hilezh: