Jump to content

Амортисьор(и) за преден капак на Б3


vilik

Recommended Posts

Някой занимавал ли се е да си слага амортисьори на предния капак, на предишната ми кола си бях сложил и е голяма благинка, колегите с Б4 знаят :bia: Но при Б4 има една планка, дето липсва при нас, някой занимавал ли се е да си слага?

Ето как стана на фронтерата. Тогава бях използвал амортисьор от предния капак на Пасат Б5 img0050aeq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, какво точно искаш да знаеш?

заварява се планка на бумбето на макферсона, слага се амортисьор и готово

ето

Редактирано от oooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм как е на Б4, но едно, че нямам електрожен, пък и по ми харесва с два отстрани, та ако някой е слагал може и размерите да каже, по принцип на голфовете слагат едни руски от лада и си става идеално, бяха към 18лв комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амортисьорчета от преден капак на б4 се намират, планката която се ловят на капака също се намира, с флекс за 2 минути се сваля долната планка която е заварена за макверсона и за още две минути са закачва с телоподаващо на другия макверсон, амортисьорчето плюс двете планки е 20 лв, един амортисьор е достатъчен за капака изчислен е така че да го държи без проблеми, но ако държиш да слагаш два , ще намериме и два, ако не искаш да заварваш , виждал съм и доработка, между калника и страницата на рога се подпъхва планка която се закрепва с два от болтовете които държат калника и пак става , но пак ще е необходим човек който да изработи планката ,по лесно е да се завари оригиналната на бумбето за макверсона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги а на ауди 80 1.8 S пак ли е сащото, и колко пари е.

Благодаря предварително.

Точно за такива аудита е темата, колега. Човека написа възможно решение по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Капакът трябва да се дига лесно, нали все нещо се праи :hilezh:

Ха ха ХА ! :) този коментар ми хареса ! Браво добре се е получило аз лично използвам от Мазда 626 и съм ги захванал по различен начин, но и така е добре ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...