Jump to content

имобилайзер


bvieri

Recommended Posts

Оправих си го сам като откачих буксата и я почистих и клемите на антената, че даже и луфта в ключалката премахнах и сега нямам проблем. 99% е от антената на имобилайзера.

братле кадесе намира таз клема на антената на имобилазера и аз имам саштия проблем та твоият клу4 сас 4ип ли беше моят е сас 4ип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За съжаление и при мен се появи проблем. Аз съм с А4 B6 2.0 ALT 2001година. Преди Великден ми бяха разбили колата(Ключалките, стартера и бяха извадили Имобилайзера) Ключар ми смени ключалките, железата(на ключовете)и имобилайзера. Днес Сутринта се опитвам да паля и пали и гасне моментално, като мига имобилайзера. Така след няколко опита звъннах на ключарите, който ми оправиха колата преди това. Дойдоха след 30 мин разглобиха всичко, но всичко се оказа на местото си. Взеха патрона на стартера, както и имобилайзера и отидоха до ателието си да пробват дали всичко работи. Върнаха се след 30 мин като имаха и нови четци, нови имобилайзери, навивки пръстени и т.н. Но не става и не става. Казаха, че в ателието им всичко си работило и не знаят къде е проблема. Сглобиха всичко и ми изключиха софтуерно имобилайзера. Сега колата пали, но не прекъснато ми мига лампата за имобилайзера :hilezh: И за крадците е по лесно. Казах им, че съм прочел на форум за кабелите а те казаха, зе в ателието са ги сменили, а като гледам на снимките тези кабели са си при волана и няма как да се сменят в ателието... Някакви идеи от какво може да е проблема и къде мога да го оправят? Звънях в BOSCH SERVICE, понеже познавам собственика и му обясних за проблема, но ми каза че няма никаква идея от какво може да е проблема и няма как да ми помогне :/

За съжаление и при мен се появи проблем. Аз съм с А4 B6 2.0 ALT 2001година. Преди Великден ми бяха разбили колата(Ключалките, стартера и бяха извадили Имобилайзера) Ключар ми смени ключалките, железата(на ключовете)и имобилайзера. Днес Сутринта се опитвам да паля и пали и гасне моментално, като мига имобилайзера. Така след няколко опита звъннах на ключарите, който ми оправиха колата преди това. Дойдоха след 30 мин разглобиха всичко, но всичко се оказа на местото си. Взеха патрона на стартера, както и имобилайзера и отидоха до ателието си да пробват дали всичко работи. Върнаха се след 30 мин като имаха и нови четци, нови имобилайзери, навивки пръстени и т.н. Но не става и не става. Казаха, че в ателието им всичко си работило и не знаят къде е проблема. Сглобиха всичко и ми изключиха софтуерно имобилайзера. Сега колата пали, но не прекъснато ми мига лампата за имобилайзера :hilezh: И за крадците е по лесно. Казах им, че съм прочел на форум за кабелите а те казаха, че в ателието са ги сменили, а като гледам на снимките тези кабели са си при волана и няма как да се сменят в ателието... Някакви идеи от какво може да е проблема и къде мога да го оправят? Звънях в BOSCH SERVICE, понеже познавам собственика и му обясних за проблема, но ми каза че няма никаква идея от какво може да е проблема и няма как да ми помогне :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, успя ли да отстраниш проблема, че на мен ми се случи съшия и вече на трети "добър" майстор ходя и все не могат да ми кажат от какво е. Имам чувство, че вече се упражняват и гадаят какво може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

имобилаизера се маха .ако някои има интерес на лс

Колега аз имам проблем с имобилайзера,не иска да запали на бензин пали само на газ. как мога да го махна този имобилаизер и да нямам проблеми? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...