Jump to content

Новият Iphone (Iphone 3GS)


Recommended Posts

...

Джилбрейкнат ли ти е телефона?

Ако е - сваляш го от някой форум или тракер, цъкаш върху него за да се зареди в iTunes, и синхронизираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид, колко пари набутваме в коли и ремонти по тях едва ли един iPhone е чак такава набутвация. А и недостатъците в него поне не са опасни за живота ни (надявам се). Лесно е да плюеш труда на хората от Apple особенно като си от България. Аз не бих си купил, но ми хареса, как с iPhone раздвижиха пазара. Nokia и HTC започнаха да се "възползват" от умните устройства, а не операционната система да е просто някаква екстра, от която няма никакъв смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джилбрейкнат ли ти е телефона?

Ако е - сваляш го от някой форум или тракер, цъкаш върху него за да се зареди в iTunes, и синхронизираш.

Да колега,джилбрейкнах го вчера и при опита за синхронизация в iTunes ми дава error :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен е! Само един андроид му трябва и заспива :)

Нема:hilezh:

HTC CEO Peter Chou:

”We’re working hard on these kinds of products to get excitement about Windows Mobile back,” ”Technically, we could make the HD2 an Android phone, but I have to take care of Windows Mobile,”.

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви са ти впечатленият от 3ГС-а ? Имам 2Г в момента а един приятел се прибира скоро от америка и мога да му поръчам да ми донесе от 3ГС една бройка , заслужава ли си или няма смисъл ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много си заслужава. Разликата между твоя и 3Г е доста по-малка, в сравнение с 3ГС. Ключовата дума тук е Speed. Най-бързото, мазно и полирано устройство на пазара реално. Толкова бързо се свиква, че сега всичко останало ме дразни. И все пак го смених...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственното което ме спира за сега да го купя е че отзад вече не е алуминиевто като първият а пластмасово , дали пак са толкова здрави или както всички други и ейпъл вече не залагат на масивността ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственното което ме спира за сега да го купя е че отзад вече не е алуминиевто като първият а пластмасово , дали пак са толкова здрави или както всички други и ейпъл вече не залагат на масивността ?

Не е въпрос на сигурност панела на 2г. При 3г и 3гс има ГПС който ние с 2г нямаме и до колкото четох алуминия ебавал ГПС-а и нещо не работел добре. Иначе да и наме много си ми харесва 2г с метален капак :lol: .

Дилемата която имаш от 2г на 3гс не е трудна. Ако можеш да минеш без ГПС и малко по бавен софт няма смисъл да си взимаш. Но от друга страната няма нищо по-добро от 3гс на което да минеш така че ако имаш излишни пари няма да съжаляваш особено като вече собвсвеник на 2г. Не познавам човек който да е имал ифон и да е останал не доволен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема:)

HTC CEO Peter Chou:

”We’re working hard on these kinds of products to get excitement about Windows Mobile back,” ”Technically, we could make the HD2 an Android phone, but I have to take care of Windows Mobile,”.

Верно го пренаписаха WM. Малко им остана. ;);)

Единственното което ме спира за сега да го купя е че отзад вече не е алуминиевто като първият а пластмасово , дали пак са толкова здрави или както всички други и ейпъл вече не залагат на масивността ?

Чудесен е. Взимай го... ;)

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

мдаммм...след 10 години неизменно с нокия...реших да се метна на нещо ново.

3гс 32 гб....само дето малко го гледам като теле в железница...

имам проблем- как да си прехвърля контактите от е71то в айфона...свалих ги с ОВИ Суита на РС-то и ги синхронайзнах с аутлука...обаче в аутлука виждам, че много от контактите ми са само имена и без телефонен номер.

съответно така са отишли и в айфона....някаква идея как да реша проблема, че не виждам начин за момента?

ще съм доволен и на някой друг съвет за добри апликейшъни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползваш ли MS Exchange?

1. Ако да - можеш да си синхронизираш контакти/мейл/календар директно

2. Ако не - От Outlook можеш да си експортнеш контактите и после да ги импортнеш в Gmail, с който можеш също да синхронизираш контакти/мейл/календар

Доста полезна информация има тук:

http://bgiphone.com/forum/index.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммм грубо казано около 600 евро за 2 години разсрочено плащане....с договор съм към един от тукашните оператори.

вариантът с копирането през сим карта не ми харесва, защото в нокията имам много абонати с по няколко телефона.

ако ги копирам в картата ще ми ги направи по 1 телефонен номер във всеки абонат....и ще стане мазало.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи си акаунт в гугъл контакст

качи си всички контакти там

синхронизирай си gmaila на айфона

и си готов

и вечно имаш контакти качени в гугълски сървър

и може да ги синхронизираш със всички платформи на мобилни ОС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе все съм местил контакти от телефон на телефон, ама такова чудо като това не бях видял....изтощих се ...

само аз си знам през какви чудесии минах....най накрая всички контакти и календар ивенти са аднати.

сега остава да видим какво става с музиката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айфона е сложен първите няколко дни. В смисъл сложно е синхронизацията с айтунес иначе си е направо телефон за индианци..... но пък веднъж свикнеш ли да работиш с айтунс осъзнаваш колко перфектен е телефона. Аз съм с 3Г от няколко седмици и съм направо възхитен какви работи можеш да му наблъскаш..... повече друг телефон - НИКОГА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай ми пример какви работи си му наблъскал?

щото аз нещо взех да се изчерпвам какво да свалям.

иначе основният ми проблем с контактите беше синхронизацията с аутлука, защото както казах половината ми телефони не се свалиха от нокията....после тъпия софт ОВИ реши, че ще крашва всеки път, а след това със старото РС суит се борих 2 часа ...абе драма си беше.

като цяло айфона наистина има лесно меню, но това, че примерно ми спира музиката, като си пусна скайпа ме съсипва.

има и още 1-2 неща които мернах и не ми допадат, но в момента не мога да включа кои бяха :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се има и неща които дразнят но са толкова малко и толкова малки че дори в момента не мога да се сетя за такива.

Иначе съм го наблъскал предимно с игри.

Някой от програмите ми са

iFile

iSim

QuickOffice

Qik Video

SBSettings (за спиране на едге и 3г)

Shazam

Erase Contacts

Downloader

Mxtube

ihanylevel

eWifi

Backgrounds

Skype

Facebook

iGO8

има и още ама не ми се изброява :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...