Jump to content

Капачка на бронята, която се маха за да се закачи въжете за теглене


NikiN

Recommended Posts

Здравейте колеги, интересува ме ще мога ли да си намеря само капачката която се маха на предната броня за да се закачи въжето за теглене. Нека ако някой знае да помогне. Колата е а4 адр 1,8 96г.! Благодря прадваритлено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, интересува ме ще мога ли да си намеря само капачката която се маха на предната броня за да се закачи въжето за теглене. Нека ако някой знае да помогне. Колата е а4 адр 1,8 96г.! Благодря прадваритлено!

Мисля,че най добре да си я поръчаш защото никъде няма да я намериш,а на магазина е оклоло 20 лева само че искат номер на часта защото незнаят как да го намерят затова е хубаво от някой колега да погледнеш от вътрешната страна на пласмасата какъв е номера и от там в магазина.УСПЕХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=53928 . Моята е откраднаха на един паркинг до БАН. Още се колебая дали да си купувам... сега седи грозно някаква голяма дупка на бронята, но пък като се замисля, че пак ще ми я откраднат и не ми се купува нова. Пиши ако вземеш и стане. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Миленик и Дани, благодаря за бързите отговори, утре ще се пробвам по тукашните морги, и ще звънна на телефоните на Аутопартсбългария и ще си ги поръчам, явно капака / решетката е откраднат, защото вече трета година карам и не ми се е случвало да падне, ако е кражба за мен това е пълна глупост, цените които видях в аутопартсбългария са 9,90 лева за въпросната част. Точно за това не ми се вярва, някой да кара ауди и да се прави на хитрец за тези пари. Но всичко го има на тоя свят. Обещавам да пиша как съм решил проблема.

ПП. Има ли някой да каже нещо за въпроснта фирма Аутопартсбългария, не че ще купувам двигател, но все пак по куриер трябва да ми пращат часта, някой купувал ли е от тях и какви са отзвите.

Благодаря ви колеги че писахте, неочаквах някой да обърне внимание за тия бели ядове!

:hilezh:

Редактирано от NikiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нарочно съм ги свалил, за да си нямам такива ядове, може да е грозно, но поне е сигурно, че няма нито да паднат нито да бъдат обект на кражба :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак си мисля, че за 10лв никой няма да ти краде част, така че смятам да я сменя, че меко казано ми е грозно.

ПП. Не че старото ми ауди е много хубаво де! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак си мисля, че за 10лв никой няма да ти краде част, така че смятам да я сменя, че меко казано ми е грозно.

ПП. Не че старото ми ауди е много хубаво де! :rolleyes:

Абе и аз така мислех, но моята съм сигурен, че някой я открадна. И аз тва се чудех за 10 лева кой ще тръгне да я краде... явно има и такива хора :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги реших проблема с купуване на нова решетка за 13 лева. Няма нищо фатално, просто такава надценка е преценил продавача. :lol: Така и аз щастлив и той щастлив. :2gunsfiring_v1: Немерих го по случайност, един приятел ми каза за магазина тук в града, то пък го имаше в наличност и нещата заспаха. Не съм се обаждал на аутопартсбългария но си мисля че и там нямаше да има проблем а и цената щеше да дойде там някъде с куриерските услуги. За колегата който ги е махнал и двете бих му казал да си ги купи.

Най смешното беше че още снощи можех да си реша проблема или да си създам нови, щото докато разхождах кучето си късно вечерта минах покрай N бройки а4-ки, :lol: но падението щеше да е много ниско :lol: , и сега съм доволен от себе си :lol: . Все още вярвам че решетката е паднала, а не я е харесал някой, просто няма логика, или поне аз не намерих такава когато имах възможността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз моите решетки ги прихванах с видии /с черни глави/ и нямам никакви ядове :lol::D

И аз съм си го мислил това :D . Къде ги хвана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз моите решетки ги прихванах с видии /с черни глави/ и нямам никакви ядове :birthday::idea:

е как ще я махаш,ако се наложи да те дърпат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти виждал ли си Ауди да го дърпат :)

Аз лично с моята А4 съм теглил на баща ми Б4- ката. Зимата изхвърли маслото от О- пръстена и го теглих в един сняг и студ :flipoff: . Иначе как ще го свалиш... ами с отверка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...