Jump to content

Как да си сваля фаровете Ауди а3 98г?


Thriller

Recommended Posts

Искам да попитам как да демонтирам фаровете си искам да ги смена с нови?Трябва ли като при голф4 да сваля бронята ако да.Как се сваля тя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,ама аз искам да сложа цели фарове който мигачите са в него,пак ли така трябва да ги демонтирам и после да ги монтирам ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доколкото съм чувал колегите да коментират,като свалиш оригиналните фар+мигач трябва да изрезеш ламаринкита на калника/там където ляга мигача/,за да може целия фар с вграден мигач да влезе на мястото си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сорри колега че ти ползвам темата, обаче и аз имам един проблем свързан с фаровете. Махането и слагането- ясно, освен тия кабели. Как аджеба се разкачат кабелите? Тоя основния сноп за крушките, не онзи за моторчето. Мъчих се, на къде ли не ги въртях... не ще и не ще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли неможе да ми каже каква е процедурата да си подмена фаровете какво е нужно да се направи разбрах,че нещо трябвало да се изреже за да можело целия фар да пасне ?

Редактирано от Thriller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли се прави това и при всички цели фарове ли се прави?Колеги ми казаха,че някой става ли,без нищо да се реже..

Редактирано от Thriller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има цели на Sonar на които не се реже калника, но самите фарове не са нищо особено по мое мнение. За фейслифтови си трябва, но и визията си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...