Jump to content

Windows 7


Recommended Posts

Със същата съм, а при мен тоя loader работи. Бе мамата си джаса. Бъгава работа. При един едно работи, при друг друго. Драйверите още не са написани като хората за тоя 7. Някои пък хич ги няма, че и от вистата не ги приема. А за игри тая 7-ца има още хляб да яде.

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз преди това бях слагал разни други кракове и шитове, та вероятно е от тва. После като инсталирам финално на основния хард ще пробвам само с този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууу всяка тема в тоя форум завършва с кавги и битки. :gut:

да,ама веднъж не видяхме кървища,фърчащи мозъци,открити счупвания и изтекли очички.......,жалко за вложената нервна енергия....,язък :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със същата съм, а при мен тоя loader работи. Бе мамата си джаса. Бъгава работа. При един едно работи, при друг друго. Драйверите още не са написани като хората за тоя 7. Някои пък хич ги няма, че и от вистата не ги приема. А за игри тая 7-ца има още хляб да яде.

Как можа тва да го кажеш сега...глей как ще те нахранят, че си пълен аматьор и хич не ги разбираш нещата :hilezh::unsure::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво не ти хареса на драйвърите? Единствения драйвър, който инсталирах ръчно беше за Realtek аудиото, за да тръгне 5.1 звука. Иначе беше само стерео. Ти как разбра, че драйвърите "не са написани като хората"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как можа тва да го кажеш сега...глей как ще те нахранят, че си пълен аматьор и хич не ги разбираш нещата :hilezh::unsure::bia:

Ма боли ме тръбата какво ш кажат. Компа си е мой и му слагам каквото си искам. :lol: И изразявам лично мнение, от опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично искам да се науча да преценявам драйвърите дали са "написани като хората" или "като маймуните". Аре да ме научиш. :(

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте си чесали езиците ми кажете направо имали аналогична на winsxs в 7-та? и колко ГБ е? че ми писна да карам с ОС на 30ГБ

Редактирано от BatVito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих на дъртия кошник българската версия и сега разучавам. :mellow: Ама иначе много добре си движи на него. Направо да не повярва човек.

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, я кажете кодеци за този уин. Иначе първите ми отзиви са много положителни. Дано да си останат такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...