Jump to content

Ауди 80


ASEN55

Recommended Posts

здр преди дая пусна в обява искам дасе посаветвам с вас :D колата е Ауди 80 б3 91 година НЕ мотор бензин хидравлика ел стакла ел огледала климатроник Стерео уредба лети джанти в добро састояние плус 4 зимни гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то-ако ти трябват пари,ти си знаеш,

ама ако всичко и е наред,не виждам начин,зор,повече от 2К....

не си заслужава да я даваш за толкова.... :birthday:

имах такова,яд ме е че го продадох-желязна машина

Редактирано от kiril mitev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то-ако ти трябват пари,ти си знаеш,

ама ако всичко и е наред,не виждам начин,зор,повече от 2К....

не си заслужава да я даваш за толкова.... :birthday:

целта на темата е дане сложа изван земна цена и да 4акам година а реална цена за която ште се продаде понеже несам запознат как варвят мисля адя продавам защото до 2 месеца мисля да ходя в 4ужбина за 1 година и колата няма кои дая кара :D не4е неможе даси стои в гаража но няма смисал :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта на темата е дане сложа изван земна цена и да 4акам година а реална цена за която ште се продаде понеже несам запознат как варвят мисля адя продавам защото до 2 месеца мисля да ходя в 4ужбина за 1 година и колата няма кои дая кара :hilezh: не4е неможе даси стои в гаража но няма смисал :hilezh:

ми,дай ми я на мен-ще има поддръжка,и ще я карам.

няма да седи в гаража.... :birthday:

:D

Редактирано от kiril mitev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми,дай ми я на мен-ще има поддръжка,и ще я карам.

няма да седи в гаража.... :birthday:

:D

[/quote

ми аз трябва и наем дати взимам :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта на темата е дане сложа изван земна цена и да 4акам година а реална цена за която ште се продаде понеже несам запознат как варвят мисля адя продавам защото до 2 месеца мисля да ходя в 4ужбина за 1 година и колата няма кои дая кара :rolleyes: не4е неможе даси стои в гаража но няма смисал :respekt:

Колега, за тебе няма ли букви като "ч", "щ", "ъ", запетайки нещо, какви са тия думи -дане, ште, несам, не4е, даси и т.н. Не се заяждам, но аз като българин, много ме е яд, като чета такива постове.

Иначе по темата: моята е същата като твоята, само без климатроника и никога не бих я дал за 2К, даже и за 3К не бих я дал, но сега такива са цените на пазара. Мой съвет е да си я запазиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве из софия гледам някви много ниски цени за Б4... така че мисля че реална цена трудно може да се отгатне...

Трябва да се изкара на пазара и да се пробва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то-ако ти трябват пари,ти си знаеш,

ама ако всичко и е наред,не виждам начин,зор,повече от 2К....

не си заслужава да я даваш за толкова.... :bia:

имах такова,яд ме е че го продадох-желязна машина

ем братле дати продам моита за 2500 и няма да те е яд :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглеждам се по Б4-ки на улицата - психически проблем... :rolleyes: Цената написана на листчетата хартия залепени на стъклата беше между 2100-2500 лв.

Всички знаят много добре, че пазарната цена е там където се срещнат очакванията на продавач и купувач, респективно има сделка. Иначе колко ти е струвала на теб колата, за да я поддържаш е отделен въпрос - можеш да сложиш гуми BFGoodrich или Michelin, т.е. може да е много евтина поддръжка или много скъпа, коя от двете възможности ще избереш е твое решение. Трябва обаче, да се има предвид едно, че на една 18 годишна кола + всички екстри и благинки за сумати пари качени на нея + оригинални части, масла за 20 лв./л и т.н., цената на колата отива в космоса, т.е. става непродаваема или вечно твоя.

Мисля, че колегата е прав - заминава за чужбина и кола няма да му трябва, пък и не се знае, може там да изкара парички и да се върне с едно RS6. :wink:

Моят съвет: Предложи колата на приятели и познати. Те винаги са склонни да направят компромис, както и ти, т.е. шанса да я продадеш бързо е голям. Иначе сложи и цена такава, която ти ще се чувстваш сравнително комфортно (едва ли има такова нещо), примерно за твоята кола 2200 лв (според мен, зависи от много неща) и незабравяй ДОГОВАРЯНЕ.

Успех с продажбата и с чужбината!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз дадох 2 бона за мойта :hilezh: много са но не съжалявам.

ПМ мотора с хидравлика 4 ел , ел огледала и ел люк на 282к км от Австрия.

ся като и сложих газ (200лв) + регистрация,застраховки и т.н.т (460лв) обслужване(185лв) ония ден и тя стана ... точния израз вечно моя :)

моя съвет към колегата е да я даде на някой роднина или приятел да я кара докъто се върне. в последствие може и да ти я купи... но така поне знаеш (ако е гледана) че е отишла в правилни ръце.

аз мойта не бих я дал за 2 бона ако ще турско да стане... а за твоята с климатроник няма кво да говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз дадох 2 бона за мойта ;) много са но не съжалявам.

аз мойта не бих я дал за 2 бона ако ще турско да стане... а за твоята с климатроник няма кво да говорим.

Колегата малко ме обърка - хем 2000 са много като купува, хем са малко ако трябва да продава...Ама то си е така всъщност - като има да даваш са много, като има да взимаш са малко. :hilezh:

След една година цената на колата ще е по-ниска, застрахователната й стойност пак по-ниска с поне 500 лв., застраховката гражданска по-висока, каското пак по-високо (като тарифно число, а не абсолютна стойност) а пък кола която седи се разваля от седенето сама, а и не на последно място - вече ще е по-стара с 1 година.

Колкото и да е хубава колата е само купчина остаряваща ламарина и технология. Баба ми имаше една много хубава дървена тепавица, с която переше, ама много хубаво переше...пералнята 2008 г обаче. й харесва повече. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След една година цената на колата ще е по-ниска, застрахователната й стойност пак по-ниска

Тези коли са се обезценили вече, колега! По-надолу на дали има накъде, аз съм на мнение, че прилична кола в движение и без крещящи нужди от ремонт ще си струва винаги към 2 бона. Да му мислят собствениците на скъпи возила.

Малък пример. 2001 год си взехме голф2 за 2500лв, 2006год още един за 2700лв, а преди 2 седмици продадохме единия за 2500лв, а беше набор '88. Всичко си зависи от състоянието, докато не пре**ат данъците, старите коли ще си се търсят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези коли са се обезценили вече, колега! По-надолу на дали има накъде, аз съм на мнение, че прилична кола в движение и без крещящи нужди от ремонт ще си струва винаги към 2 бона.

А-а-а, затова ли повечето дърти коли на Горубляне са по 2 бона, щото са прилични и в движение, и без никакви нужди от ремонт (питай го тоя дето ги прадава и ще ти каже каквото искаш да чуеш). Ти като си купи голфа се качи и забрави да слезнеш от него...всички сме купували коли и знаем как е - цената на колата + мин. 1000 лв. отгоре, за да си сигурен, че няма да те остави на път или хвърли в някое дере. С тези + 1000 лв. си купуваш собствено спокойствие и комфорт, а другият си купува на първо време САМО кола, това е голямата разлика.

Мисля, че много добре ме разбра какво исках да кажа в предишния ми пост, както и вярвам, че си съгласен с повечето от нещата там, защото са просто факти.

Всички имаме гледна точка и изразявайки я чрез дискусия целим само и единствено да помогнем на колегите, с каквото можем и колкото можем. :flehan:

Иначе браво за голфа (набор '88) :blink: Явно затова аукционна къща Sothebys правят $691.6 М продажби и $28.3 М нетен доход. Ще те пазаря за консултант като тръгна да продавам моята, ще има и солидно възнаграждение, естествено. Тези Sothebys ги мани...искам теб... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а, затова ли повечето дърти коли на Горубляне са по 2 бона, щото са прилични и в движение, и без никакви нужди от ремонт (питай го тоя дето ги прадава и ще ти каже каквото искаш да чуеш). Ти като си купи голфа се качи и забрави да слезнеш от него...всички сме купували коли и знаем как е - цената на колата + мин. 1000 лв. отгоре, за да си сигурен, че няма да те остави на път или хвърли в някое дере. С тези + 1000 лв. си купуваш собствено спокойствие и комфорт, а другият си купува на първо време САМО кола, това е голямата разлика.

Някъде да съм писал, че колата не трябва да бъде обслужена? Говорим за базисната цена на колата, на която не трябва да се сменят скоростите, да се фрезова главата и съединителя ще изкара някоя друга хилядарка. Сега ако не можеш да прецениш какви пари ще ти трябват да приведеш една кола в добро състояние мога да ти ударя едно рамо по Б3-Б4 доста се ровя напоследък. Тоя жокер с Горубляне така и си остана загадка защо го вкара, интересни коли отвсякъде могат да изпаднат.

Мисля, че много добре ме разбра какво исках да кажа в предишния ми пост, както и вярвам, че си съгласен с повечето от нещата там, защото са просто факти. Всички имаме гледна точка и изразявайки я чрез дискусия целим само и единствено да помогнем на колегите, с каквото можем и колкото можем. :flehan:

Дори и да съм съгласен отчасти, не виждам защо да не споделя мнение разминаващо се с твоето. Колкото до помощта към колегата, можеш да погледнеш малко по-нагоре... отговорил съм му по същество, но се въвлякох в общи приказки...

Иначе браво за голфа (набор '88) :blink: Явно затова аукционна къща Sothebys правят $691.6 М продажби и $28.3 М нетен доход. Ще те пазаря за консултант като тръгна да продавам моята, ще има и солидно възнаграждение, естествено. Тези Sothebys ги мани...искам теб... :flehan:

Иронията ти е повече от излишна, колата беше в състояние в което на някой горди собственици скраперите никога няма да бъдат и самият факт, че се продаде за една седмица, а други Б4-ки седят по 2 бона с месеци, обяснява много неща. Пък и сам разви по-рано теорията, че човек набива пари в една кола, които никога не може да ги върне, е, поне едно 2000лв си бяха инвестирани в тоя голф.

П.С.

Това в профила ти 1.6 ADA Avant говори много повече от всичко написано дотук.

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата малко ме обърка - хем 2000 са много като купува, хем са малко ако трябва да продава...Ама то си е така всъщност - като има да даваш са много, като има да взимаш са малко. :)

След една година цената на колата ще е по-ниска, застрахователната й стойност пак по-ниска с поне 500 лв., застраховката гражданска по-висока, каското пак по-високо (като тарифно число, а не абсолютна стойност) а пък кола която седи се разваля от седенето сама, а и не на последно място - вече ще е по-стара с 1 година.

Колкото и да е хубава колата е само купчина остаряваща ламарина и технология. Баба ми имаше една много хубава дървена тепавица, с която переше, ама много хубаво переше...пералнята 2008 г обаче. й харесва повече. :)

имам в предвит че след инвестицията която съм направил по колата не бих я продал сега за 2к ... след като ми върши работа и нямам дертове с нея не бих я продал. бих я махнал за тия пари ако съм си купил кола за 10-15к лева и тая само седи. но не бих я продал за да си купя кола за 5к лева да речем... просто няма смисъл.

тоя дето ми докара колата ми вика ... събери 1000 лева и намери някой да му продадеш аудито за 2000 и ще ти докарам нещо по-добро... къде е смисъла ? вкарва ми кола която купувам от него за 3 и давам пак 1000 да я вкарам в пътя ? къв е смисъла ? колите си ги ползвам за да ме закарат от точка А до точка Б без да ме е шубе дали няма да ме остави между 2-те точки. когато започне да ме съмнява тогава вече е за продан :) както се получи и с предишната ми маздичка която всъщност ми беше подарък

а това за каското дето го казваш не е вярно :) едва ли има застраховател при който процента да скача след 10-тата година. по новите тарифи на ДЗИ "НАД 5год." е максимума който можеш да достигнеш :) от там на татак и на 50 години да ти е колата все е по това число :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...