Jump to content

ЧИПОВЕ ЗА AUDI


Recommended Posts

Здравейте на всички манияци на марката!!! Исках просто да споделя с вас,че мога да внеса чипове от USA!! Посещавате E-bay.com и си избирате стоката.Ако има заинтересовани,нека ми пишат.Аз съм тук още месец,така че имате време.

Благодаря ВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички манияци на марката!!! Исках просто да споделя с вас,че мога да внеса чипове от USA!! Посещавате E-bay.com и си избирате стоката.Ако има заинтересовани,нека ми пишат.Аз съм тук още месец,така че имате време.

Благодаря ВИ

Аз искам да ти задам няколко въпроса на които искам да ми отговориш искренно :hilezh:

1. Мислиш ли че в Ибей се продават качествени "чипове" за жълти стотинки ?

2. Кои са фирмите производители на "чиповете" т.е на софтуера който евентуално е записан в тях ако има такъв а по принцип е желателно да има ? :respekt:

3. Как ще обясниш на човек чиято кола се счупи седмица след като си го "чипосал" с Ибейски чип, че проблема няма никакъв вариант да е в чипа ? Може би ще му кажеш че ти само си купил чипа и хабер си нямаш кво е имало в самата му програма ? Ако е така те разбирам и си напълно прав, за жълти стотинки няма смисъл да говорим дори за минимално качествто :flipoff:

4. Как ще докажеш на клиента че "чипа" му вдига ХХкс и УУнм ? Или за жълти стотинки клиента трябва да е доволен ако въобще усети разлика ?

5. Лично аз искам да си поръчам от теб чип за БМВ Z3 M Coupe с двигател S50B32, та въпроса ми е "кво праим в моя случай" ??? :flipoff:

6. Мислиш ли че офертата ти е сериозна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако има заинтересовани,нека ми пишат...Благодаря ВИ

Коректно се е отнесъл човека, казва "ако има интерес", после казва "благодаря", пък и за пари нищо не е казал. Може да е от Църквата на Четирите Кръга и да го прави това за душевен мир и опрощение на греховете. :respekt:

Аз пък на неговия пост ще му отговоря така: Не, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие ще изядете човека, че си е предложил услугите. Айде за Келеша е нормално да храни подобието на конкуренция ама другите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие ще изядете човека, че си е предложил услугите. Айде за Келеша е нормално да храни подобието на конкуренция ама другите...

Аз не храня бе човек, аз питам :respekt:

Освен това така като гледам съм първия заинтересован при това съвсем реално, даже имам пари и да си платя, стига да има резултати а това лесно мога да го проверя :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не храня бе човек, аз питам ;)

Освен това така като гледам съм първия заинтересован при това съвсем реално, даже имам пари и да си платя, стига да има резултати а това лесно мога да го проверя :P

е да,ама момчето казА - "Посещавате E-bay.com и си избирате стоката.Ако има заинтересовани,нека ми пишат.Аз съм тук още месец,така че имате време.",т.е. квото си избереш,туй ше е.Тоест ако ще си го вкарваш,сам ше си го направиш

:rolleyes:

Времената в които трябваше да се ходи до USA за да пазаруваш от E-bay.com не минаха ли?

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да,ама момчето казА - "Посещавате E-bay.com и си избирате стоката.Ако има заинтересовани,нека ми пишат.Аз съм тук още месец,така че имате време.",т.е. квото си избереш,туй ше е.Тоест ако ще си го вкарваш,сам ше си го направиш

:rolleyes:

Ясно е че колегата е поредния мушмурок който си мисли че е открил топлата вода чрез пазаруването в Ибей.......само че сигурно трябва да мине време за да разбере че водата не само че не е топла ами напротив, ледено студена е :hilezh:

Но въпреки това аз все още живо се интересувам за чип за моята кола, и поради факта че не мога да боравя добре с компютър съответно и с Ибей, съм готов да си платя и допълнително ако колегата сам се погрижи за това да съм чипосан, а аз лично ще се радвам ако след чипосването колата ми.......поне запали :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......................... и поради факта че не мога да боравя добре с компютър съответно и с Ибей, .............................

лош човек сте Вие Келеша1,много лош :rolleyes:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха , лош е , нали и други така говорят <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

искам чип предложете от къде ?

Вече в две теми ти отговориха. Престани да ъп-ваш теми отпреди 1-2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...