Jump to content

Audi A3 1.8T + чип - спънат вървеж


fr33man

Recommended Posts

Момчета помощ !!! Имам ауди А3 1.8 Турбо + чип ! Колата е като спънат кон ! Казаха ми да си махна катализатора и ще се оправи ! Дайте съвети какво да направя разбрах че трябва и някакъв резонатор да сложа и права тръба ?? Обяснете ми като на малумен какво се прави :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре може да ти кажат да си махнеш и ДВГ-то.Вземи първо отиди в някой сервиз да ти я закачат.

И темата не е за тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да питам къде могат да ми направят качествена спортна генерация ?

Е как къде, ти не четеш ли този форум ?!

У мазетУ праим спортни гинирации и кисИлу зелИ :bia::hilezh:

Давай ти праим и на теб :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си първо уред за налягане да видиш какво се случва ... после ще разсъждаваме що не върви, ако има бууст.Ако няма бууст ... нормално да не върви ... а може да няма заради изпускане в турбо пътищата ... но ще свисти яко ... може соленоида да ти зле ... може гейта да се е разхлабил ... може чипа да ти е ментаче. :nixweiss: Може на турбото ти перките да са на маймуна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blow-offа беше дал фира:hilezh: сменихме го :wall: по-добре е колата в понеделник ще я качим на дино и ще разберем какво става :hilezh:

Редактирано от fr33man
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама блоу-оф или кът-оф? Щот има разлика, а ако става въпрос за кът-оф и си сложил пак 150 коньов го чакай пак да роди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Установихме проблема - Днес в ProSpeed го качихме на динотест - 130 КС :););):wall::unsure:

Проблема е в некачествен (менте) софтуеар на чип-а ! Утре ще отида да ми сложат оригинален и в понеделник пак ще я измериме на дино :) След това ще сложа модифициар софт за чипа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Установихме проблема - Днес в ProSpeed го качихме на динотест - 130 КС :respekt:;);) ;) ;)

Проблема е в некачествен (менте) софтуеар на чип-а ! Утре ще отида да ми сложат оригинален и в понеделник пак ще я измериме на дино :) След това ще сложа модифициар софт за чипа :)

Колега,кажи къде си сложил ментето,колко си олекнал и къде е този 'оригинален' и колко отново ще олекнеш ;)

Нали за това е форум,опит да трупаме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...