Jump to content

Шумен ABT двигател


Recommended Posts

  • 2 months later...

johney_13@yahoo.comZdravei, 4eta si iz foruma i vidqh za tvoq problem. Iskam da te popitam nameri li razreshenie na problema s nepriqtniq shum mejdu 3000 i 4000 oborota, tyi kato az imam absolutno syshtiq problem i ve4e se pobyrkvam, tyi kato smenqvah gyrneta, dori si ka4ih katalizator, tyi kato edin maistor me izlyga 4e tova si e problem s Audi, 4e kato mahnesh katalizatora i taka stavalo... E, ka4ih si katalizator, smenqh srednoto i zadnoto i gyrne, no zvuka si ostana. I vse oshte ne moga da ustanovq ot kyde to4no idva neprtiqtniq zvuk. Ako si nameril otgovor na problema, molq te pishi mi na mail: johney_13@yahoo.com

Blagodarq predvaritelno!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги и аз ще се отклоня малко от темата ама ме стреснахте с тези сьотношения обороти/скорост.Аз на 3000 об.мин сьм точно на 100 км.ч.Това и с двете Аудита,В3-то обаче е с 4 скорости,а на В4-то аз му сложих оборотомера,защото беше с часовник.Кажете нормално ли е това за В4-та - 2.0 АВТ,93 година май месец или нещо не е наред в показанията на оборотомера ми или на километража.И с двете Аудита сьм хващал 195 км.ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Само мойта ли няма оборотомер, ами еееей такъв голям часовник са му сложили на негово място. Винаги съм се чудил защо са го измислили инженерите :D  :D  Добре де, аз ли нещо не съм в ред, ама АБТ мотора макс. скорост по книжка е 177 км/ч и се постига при 5400 об/мин.  :gaehnen:  Как така на 4000 оборота правите 180 не ми е ясно :D

moqt dvigatel e 2000 abt 66kw i na gaz diga 185km/h 4e i gi poddarja po magistralata bez problem.ot benzinostanciqta na o-pet na magistralata posoka st.zagora dokato svar6i magistralata si gi darje6e,bez problem,e razhoda sko4i na 11litra ama na koi my pyka, :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...