Jump to content

Проблем при Ауди А3 1.9ТДИ(110к.с.)


AMG_Hooligans

Recommended Posts

Значи двигатела е AHF.При натискане на газта и като влезе ж крайни обороти изведнъж забива муцуната и после спира да върви.Трябва да загася и да запаля за да се оправи да върви като хората.Ако някой има идея нека сподели.Благодаря ви предварително колеги:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза в авариен режим поради някаква причина...отиди на диагностика и следващия път използвай търсачката, има поне 100 теми за коли със същите симптоми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не влиза в никакъв режим - крайни обороти - червена зона. Моята един път съм я пробвал - ако не се лъжа на 6500 оборота има прекъсвач. Мисля, че е напълно нормално да забива нос - пробвай да сменяш малко по-рано предавките, дори и от гуми ще спестиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е написал колгата по-горе колата влиза в сервизер режим.Вероятните причини са зацапана геометрия на турбото,Н75 или някой мъркуч

А колегата с бензиновия кенеф да не спами темата,защото при дизела няма такъв прекъсвач за който той говори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не влиза в никакъв режим - крайни обороти - червена зона. Моята един път съм я пробвал - ако не се лъжа на 6500 оборота има прекъсвач. Мисля, че е напълно нормално да забива нос - пробвай да сменяш малко по-рано предавките, дори и от гуми ще спестиш :hilezh:

Айде да пробваш да четеш какво е написал колегата...и да пробваш и малко да помислиш преди да пишеш глупости а?

Да вииш че съм пич щи помогна ама само тоя път...да знаИш :flipoff:

....изведнъж забива муцуната и после спира да върви.Трябва да загася и да запаля за да се оправи ...
Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...