Jump to content

"Французите" в атака!


Recommended Posts

Става дума за това:

Tuning forum

Всеки си живее в неговия филм :respekt: Лично на мен не ми допадат като цяло идеята за 400 метра ама не вярвам марката да се представи толкова зле, колкото им се иска в другия форум. Та аз съм за аудито :blink:

P.S. Моля някой ако има информация с колко горе- долу пада подобно ауди (90 коня, моноинжекция, 5 скорости, абе моето) от Калибра 115 коня да казва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за това:

Tuning forum

Всеки си живее в неговия филм :P  Лично на мен не ми допадат като цяло идеята за 400 метра ама не вярвам марката да се представи толкова зле, колкото им се иска в другия форум. Та аз съм за аудито :box:

P.S. Моля някой ако има информация с колко горе- долу пада подобно ауди (90 коня, моноинжекция, 5 скорости, абе моето) от Калибра 115 коня да казва :bia:

Незнам с калибра ,но с БМВ междинка също 115 коня Аудито изостана много ,като казвам много с около 20 метра :D така ,че си направи сметката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тези спорове са безсмислени...защото Аудито е кола която е съчетание на комфорт и здравина...само РС и С версиите са спортни...

Според мен е по важно една кола да е здрава и да и имаш вяра на пътя от колко да е малко по бърза...Незнам тия хора с какви очи ми хвалят Реното :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам с калибра ,но с БМВ междинка също 115 коня Аудито изостана много ,като казвам много с около 20 метра :D  така ,че си направи сметката

То аz исках да го бия, ама оня, с БМВзто, като не ме иzчака, аz какво да направя. :P

То май бяха ксм 5м., но както и да е. Ще види той, като си сложа сините габарити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел е рейсърче, пък мен не ми пука, че ще загубя и поне да му направя рахат, че опел е велика бегачка. Иначе хич не съм по тези надбягвания( докато не взема РС6 :D ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе как бе хора- опел е най-великата кола - ин дъ уърлд форевер!!! от опел - най-великия модел е кадет-а, или не- калибрата, или още по-добре астрата....от астри-те най-яки са тия със сините пръскачки на стъклото, и с гигантска лепенка Ремус-турбо-спорт-стриийт рейсинг-рекаро-джъмбо-кони-спорт-КиН-ДиН-НиН-дъ фаст анд дъ фюриос- и твойта майка също- на задното стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе как бе хора- опел е най-великата кола - ин дъ уърлд форевер!!! от опел - най-великия модел е кадет-а, или не- калибрата, или още по-добре астрата....от астри-те най-яки са тия със сините пръскачки на стъклото, и с гигантска лепенка Ремус-турбо-спорт-стриийт рейсинг-рекаро-джъмбо-кони-спорт-КиН-ДиН-НиН-дъ фаст анд дъ фюриос- и твойта майка също- на задното стъкло

... и собственоръчно почернени стъкла и стопове, недей забравя! :littleangel::hearts::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, т'ва за гавраджиите почивен ден няма....Ама като ви чете човек, ще си помисли, че в Ауди сте заченати..... и пак там сте се родили....и отраснали...пишкали...акали... :littleangel::hearts::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

QUOTE(Roni @ Sep 1 2005, 12:34)

а бе как бе хора- опел е най-великата кола - ин дъ уърлд форевер!!! от опел - най-великия модел е кадет-а, или не- калибрата, или още по-добре астрата....от астри-те най-яки са тия със сините пръскачки на стъклото, и с гигантска лепенка Ремус-турбо-спорт-стриийт рейсинг-рекаро-джъмбо-кони-спорт-КиН-ДиН-НиН-дъ фаст анд дъ фюриос- и твойта майка също- на задното стъкло

*

ХАХАХАХАХААХХАХ Как го измисли това аууууу баси и смехаааааааааа :littleangel::hearts::wub::)

post-2136-1125602907_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...