Jump to content

Потребителска документация А4 Авант 2001/2002


gbchustla

Recommended Posts

Здравеите

Имам нужда от потребителска документация за Ауди А4 Авант 2001/2002. Имам ги и за двете години но са на Немски и нищо не отбирам. Някои да знае каде мога да намеря на Англиски или Български такава документация??

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите

Имам нужда от потребителска документация за Ауди А4 Авант 2001/2002. Имам ги и за двете години но са на Немски и нищо не отбирам. Някои да знае каде мога да намеря на Англиски или Български такава документация??

Мерси!

На български няма да я намериш,има я на английски тук във форума,потърси я,на лесно място е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм хм ..това май не е книжката която ми трябва. Не е за моето Ауди. Трябва и за Авант А4 2001 и 2002. Немога да разбера как да си влезна в компютъра. Гледам че има някъф бутон на ръчката за чистачките ама на моита кола няма такива бутони ...много странно ...някъф съвет??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм хм ..това май не е книжката която ми трябва. Не е за моето Ауди. Трябва и за Авант А4 2001 и 2002. Немога да разбера как да си влезна в компютъра. Гледам че има някъф бутон на ръчката за чистачките ама на моита кола няма такива бутони ...много странно ...някъф съвет??

Зависи с какви екстри ти е поръчана колата.Нали се сещаш,че не могат да направят отделна книжка за всеки отделен екземпляр,в зависимост от оборудването му.Гледай това което ти е общо с колата ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я дай снимка или линк да видим как изглежда колата ти, може и на подобна отвън или на таблото, така по лесно ще се ориентираме какво те интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mypicx.com/11122009/audi123/

Виж тук, незнам дали се вижда това което те интересува. В книжките пише, че трябва да има някъкви бутони на ръчката за чистачките ама аз нямам такива бутони. Това А4 е със 6ст степенна скоростна кутиа ако ваобще има някъкво значение това. Много странно :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,установихме модела на автомобила- Audi A4 B5. Темата за книжките е тази: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=13520

Тук се намира бутона за управление на борд компютъра, ако има... :

post-18262-1258063418.jpg

Редактирано от mumak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може от Горубляне така да са му казали на колегата. :flipoff:

Колега, 10тия знак от шасито на колата ако е 1 значи е 2001г, ако е 2 е 2002 и т.н. до 2010, когато ще е А. При теб буквата сигурно е X (1999г) или Y (2000г).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,не е от Горубляне. И в Германия вече са почнали да "метат на джанката" или колегата леко се е объркал.

Ето виж :

Здрасти,

Мерси много за информациата на всички. Току що минах с тази кола и този двигател 1400км на екс. Мотора не се чува, 73 литра нафта (който иска да вярва) на 6ста скорост. Изключително съм доволен за сега от колата и от двигателя. Мърка като малко котенце. Незнам защо хората имат такова лоше мнение за 2.5 ТДИ. За сега колата се представя просто перфектно. Колата я купих от човек в Германия. Колата е стара (2002) но е на 85.000 реални километра и мога да кажа, че така плютия двигател се оказа много кадърен. Не съм я спирал. За 10 дена съм и направил около 3000км + дългия път 1400км ...никакви забележки. Явно наистина батковците си купуват А6 на 500.000км и за това не харесват 2.5 ТДИ :hilezh:)

Благодаря Ви много за мненията. Може темата да се затвори.

Смятана на кунсумативите ми отне 1.100лв в сервиз на Ауди, Германия. Да бъда точен 535 Евро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цели 3000 й няма нищо и човека реши, че това е супер здрав мотор :hilezh:

Дано още 300к да нямаш проблеми, ама дълбоко се съмнявам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахх някъкво объркване стана. това са две различни коли. Аудито за което питам в тази тема е 2001ва година а това за което говорех е лично мое и е 2002ра. На лично моето имам бутон на чистачките и си достъпвам Борд Компютъра но на другото Ауди (на мой колега) няма такъф бутон и му обещах да питам вас тъй къто съм извън България и той неможе да ви питам самичак. Сажелявам за объркването. Ще кача по късно снимки на моето Ауди някъде и ще дам линк тук.

Някой да има на идея защо на моето Ауди има такъв бутон а на другот Ауди няма? Страно ли е или не?

Мерси и още веднъж съжелявам за объркването. Изложихме се ;)

и колега неговия десети знак е 1-ца!

Редактирано от gbchustla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом няма управление за бордови компютър, значи няма такъв и няма нищо странно, просто така е поръчана колата без тази екстра.

Редактирано от mumak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До оборотомера има бутон, с който се сверява часовника (с опъване на бутона).

Но като се натисне този бутон за повече от 3 секунди - на дисплея се изписват показания от компа.

Поне при мен е така. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...