Jump to content

Дайте идеи защо ми спира задната чистачка?!?


HellFire

Recommended Posts

И миналата година го имаше този проблем, но така и не разбрах какво е. Чистачката работи доста време и явно нещо прегрява и спира. Ако я изключа и изчакам 5 минути пак си тръгва. Ако я оставя включена не ще...

Питането ми е кое отговаря за интервала: отделно реле или нещо в самия мотор? Спойка ли да е, лоши контакти ли да греят...

Мерси предварително и дано някой да знае, че ми писна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

И аз търкалям един трети споп от годинка-две, да не говорим за увисналия таван :hilezh: , иначе плата и лепилото купени :hilezh: .

Бе нали въри :hilezh: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен така правеше чистачката и сега спря , за нова плаче .

 

по въпроса с тавана взех втора ръка от англичанка. дунапрена е като нов. би трябвало да изкара няколко години , знам защото слагах нова инсталация по тавана за плафони и екстри които колата нямаше и дупчих тавана за плафоните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и моя "като нов", ма увиснА все едно на столетник кайсиите :hilezh: . Тия дунапренчета едно че явно имат някакъв житейски лимит, второ слънцето е сериозен фактор, поне при мен, кошника от доста годинки стои по седем-осем месеца на двора, логично тавана е за боя, таблото за смяна, корите и те разпърцани, още си плача за гаражчето :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...