Jump to content

Чудовищата от Група Б


ole

Recommended Posts

Група "Б" ... ама това за Бързи ли е или за Бегачки или за Богове ... шотоо аз ги събирам и трите раоти там ... :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже и BMW M1 за секунда се появява, но нещо недозавиване като че ли го тормози. :hilezh:

Шофера е за бой. Като видОх колко е кадърен и си викам - нема начин КРО да не го нахрани баварецУ. :hilezh:

Мое съм фен и на перките, ама С1 има най-бруталния звук. Имах щастието и наживо да чуя Sport quattro и мога да кажа с ръка на сърцето, че тва трябва да се пишат дипломни работи по тоя двигател!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро клипче много мощност , добро каране (като изключим към 9;58 ни показват едно рено 5 мисля което му е лошо).Лека забележка към едното BMW ако не се бъркам единственото в клипа трябваше като че ли една бърза ръчна ама той си знае не съм му на стажа на човека че да критикувам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валтер Ръол казваше ,че доста пъти след състезание са намирали под капака ,около въздухозаборниците ,пръсти от фенове,които искат да пипнат звяра в движение,но никой не се е оплакал никога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валтер Ръол казваше ,че доста пъти след състезание са намирали под капака ,около въздухозаборниците ,пръсти от фенове,които искат да пипнат звяра в движение,но никой не се е оплакал никога :)

То добре,че зъби не са намирали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато лимитът е бил в смелостта на пилота...
Вярно е това ... ограничения нямаше и който тим извади повече коне и "по-луд" пилот- той е по-напред.

Лошото бе , че на някои смелостта им е идвала в повечко и са ставали доста инциденти (много от тях направо зловещи), а и "на запад" публиката си е била ненормална отвсякъде :hilezh: ...

ако се повозя така в някоя от тези коли , както ги карат, на 5тия завой съм на*икан и на*ран.... :)

Романе, имал съм щастието да минавам "Върбица" със съвременен рали автомобил, сегашната група А ...

В края на отсечката само :respekt: , и краката ми трепереха, но вено бях като "н**кан от кеф" :) .

ето още малко кадри за група B

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...