Jump to content

Продавам енергоспестяващи крушки,PHILIPS


Recommended Posts

  • Отговори 114
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Koлега, в петък ще ходя до Ст. Загора и на връщане ще мина през Пловдив. Надявам се няма да има проблем да мина да си напазарувам? Само ми обясни къде се намираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,колеги! Искам да ви уведомя и за наличие на малко количество спираловидни енергоспестяващи крушки. Става въпрос за това:

http://www.amazon.co.uk/Spiral-Energy-Saving-Edison-TCP/dp/B004N757O0

Както се вижда от линка крушката не е PHILIPS, но е същата цветна температура и излъчва светлина недразнеща окото. Относно размерите си има предимство спрямо еквивалента от модела Genie, който е на PHILIPS. За момента разполагам със 11W=55W, цената е 2.70лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаше едни 48W = 240W нещо такова бяха дали имаш от тях случайно и може ли да се поръчат ?

Колега не разполагам с толкова мощни. Ако въобще намериш такива в търговската мрежда предполагам цената ще е космическа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих ги пак http://www.krushki.com/index.php?main_page=product_info&cPath=11_23&products_id=112&zenid=1cc51782e54178ff7baa789f2d6042b6

Цената ми се вижда приемлива само се замислям дали вярно светят като 240 w и дали светлината не дразни на очите като луминисцентно осветление въпреки, че пише в сайта 2700к, като твоите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a по-мощно от 100 вата имаш ли, ако да не са 240? :)

Здравей, колега. В момента нямам, но до седмица може би ще има PHILIPS Tornado 20W=115W (спираловидни). Цената ще е друга със сигурност обаче. Aко се интересуваш драсни едно ЛС, аз ще ти отговоря като имам повече яснота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Лично тествани ГЕ на цокъл Е14- палят 1 секунда след щракане на ключа, на 100% са след 20 секунди. За тъмния ми коридор се справят прилично :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, колеги. Ако някой има интерес към малко по-мощни крушки може да ми пише. Става въпрос за PHILIPS Tornado 20W=115W по старите означения, и 20W=97W според новите означения (новите опаковки). За тези които не са запознати ще кажа, че крушката е спираловидна и доста компактна. Цветната температура е същата, както при останалите. Цената е 5лв./бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Не съм получавал никакво съобщение, колега. Последното такова от теб е от Април месец. :hilezh: За съжаление нямам вече от GE-ка. Ако има някакво развитие ще ти заделя.

Редактирано от AcMilanFen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега,

в момента има ли налични някакви крушки на Е27 около 100 или над 100В еквивалент.

Цените последно какви са (от първата страница на темата ли?).

Къде се намираш по принцип за да знам с куриер или лично ще стане?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, да. Цените от първия пост са актуални. Беше ме питал и на ЛС, отговорих ти. Ако искаш пиши пак за повече подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цокъл Е27 (PHILIPS, TCP)

PHILIPS (Genie):

8W(40W) = 2,40лв.

11W(50W*60W) = 2.60лв.

14W(65W*75W) = 2.80лв.

18W(82W*100W) = 4.00лв.

Колега,

пиши какви имаш точно налични в диапазона 100вата (или по-големи) и да се разбираме да ми пращаш/носиш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...