Jump to content

фабрична алапма на ауди 80 ?


paneca

Recommended Posts

ако някой знае може ли и как ако може да се изключи шумния режим при отключване и заключване без да се спира алармата,нека сподели,ще му бъда мн. благодарен :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, написал си, че алармата е фабрична. Ако обаче е доработен вариант и е от по-евтините звука се изключва като се откачи зануляващата жица от шасито, иначе друг начин няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами поне аз така мисля че е фабрична :flipoff:

ето вижте дистанционното -

открих му цаката,да се отключва и заключва без звук,но трябва да се спре алармата.На кутията има едно ключе "on,off" и като го дам на off,работи само централното без алармата,но целта ми беше да се отключва и заключва без звук и пак да работи алармата, но май няма такъв варянт,освен ако не се смени модула :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да се намеся

Колега и аз съм със същата аларма но в двиг. отсек нямам никакво устроиство единствено от долу под волана имам една кутия дето на нея пише серпи стар та въпроса ми е имам ли аларма или това е само централно с дистанционно управление

От горе написаното става ясно че при мен нямаше никакъв звук само откл. и закл. но при удър мримерно ми мигаха мигачите и аз направих малко побългаряване като прекъснах левия мигач и вързах на него една пищялка като сложих и едно це-ка ключе вътре в купето на тайно място естествено но проблема е че някои път забравям да го изкл. и при завиване като пусна мигача и следва едно подсвиркване . А бе българска работа

Та въпроса ми е имам ли аларма или не и как и се настроива чуствителността

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.autoelectric.ru/alarm.html Опитайте да си познаете алармите. Колега трябва да имаш някъде букса с три проводника които излизат от алармата и отиват за сирената, ако е с автономно захранване или два ако е без. На по старите функциите се променят чрез едни малки изключватели в самата аларма
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което имам аз под волана е точно това на картинката та това аларма ли е или само централно с дистанционно и как може да се настрой

untitled.bmp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес погледнах под моя волан и не намерих подобно нещо,нямам си на идея дали е аларма или само централно,нека някой по компенентен колега каже.А мойта аларма се намира в двигателния отсек долу в дясно.Представлява черна кутия с три поненциометъра - P1,P2, и P3, за настройка на чувствителноста.Но щом казваш че нямаш нищо там, може би това играе роля само за централното :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е френска аларма и не е фабрична. Не знам къде е поставена . Ще потърся неще за нея :)

Редактирано от LINO_KKK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...