Jump to content

проблем със задното окачване


i_kotev

Recommended Posts

Здравейте,

Много е неприятно да се пише в темата за сервизи и ремонти обаче то като ти е кофти ден .... :P , та проблема е следния за колегите от софия знам че знаят какъв дъжд се изля, за останалите ще кажа ... отново порой .... и както се радвах че няма да се измокря и карах ... бавно ... 25 - 30 но по маршрут който не познавам и минах с тази скорост през легнал полицай - резултат колата в момента прилича на самолет, предполагам че са амортисьори изпуснали (счупени пружини) или и аз незнам какво, дайте съвети къде да отида и какви пари би ми струвал ремонта. В момента просто колата е с паднала задница :P:(:2gunsfiring_v1: ?

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амортесьора дарпа колата надолу, така че може би нещо с пружината - вземи я вдигни на крик, свали гумата ако трябва и виж кво става. Може да тръгнеш така за някой майстор и да стигнеш до никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами D&N са класика в жанра! Много добри са и Друмник! Мисля, че и на двете места ще ти свършат добра работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сам я оправих, пружината беше слезнала под шайбата която я държи, като главен повод е скокчето, като главна причина е това че от тази страна гумата ми е 14ка

post-1968-1126851379_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сам я оправих, пружината беше слезнала под шайбата която я държи, като главен повод е скокчето, като главна причина е това че от тази страна гумата ми е 14ка

ти от различните страни различни размери гуми ли имаш????? :hilezh::hilezh:

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee не с лошо де :hilezh:, ми задна дясна ми е 14ка, наследство от предния собственик, счупил е лятата а аз от 2 месеца търся джанта като останалите, и тема съм пуснал и подпитвам по обяви, засега нямам резултат обаче :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, лошо няма.........просто се чудя как караш така?  :hilezh:

Другите 15-ки ли са ти?

да, пак да кажа, ако някой има такава излишна джанта, .... и капачки да ми пише ЛС

pic_050708_095029.jpg

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
сам я оправих, пружината беше слезнала под шайбата която я държи, като главен повод е скокчето, като главна причина е това че от тази страна гумата ми е 14ка

хей ти тия картинки от къде ги вадиш. дай тая програма и на мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ETOC (или ако искаш и имаш добър монитор, си качи ЕТКА) можеш да го намериш по фреетата в бг, както и в DC, ако не се справиш ми пиши ЛС и ще потърся и пратя конкретен линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...