Jump to content

Продавам си Аудито


Recommended Posts

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе тая криза май верно се отразява на много хора ? Няма ли колеги мераклии , дайте някакъв смислен бартер и някой да я отнася , че новата кола ме чака :respekt: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая криза май верно се отразява на много хора ? Няма ли колеги мераклии , дайте някакъв смислен бартер и някой да я отнася , че новата кола ме чака :) .

колега мераклий има много, но незнам колко от тях като включиш и мен в числото можем да си го позволим!!!

КОЛАТА Е МНОГО ХУБАВА и БИтурбото е 6-ка , но този кеф си има ценичка !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май изчезнаха не само парите а и мераклийте :hilezh: , щот хората са казали - кеф цена няма :) . Ама на днешно време май не важи това та затова цената ще се коментира .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай дай не сЪ прави да бартеросаме салоните докато е У-време :steinigung:

ЪП иначе за С4-то ... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е мерак за салона колега единствения вариант е да бартеросаме колите :hilezh: и така хем ще имаш салон хем ще караш С4 :flipoff: .

Много съм зле с парите ... и нямам как да ти доплатя иначе добра оферта даваш ...

Салона ти е РС не С -ков пък и без подгряване точно седалките които искам РЕКАРО ... :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вноските вече са 15 х 730 лв , а първоначалната си остава 13500 лв.

;) . Мисля че цената е приемлива като се има предвид че е възможен и някакъв коментар :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не правя подобни коментари, но мисля че в случая трябва да се позамислиш.

В Германия подобна можеш да вземеш под 8000 EUR... по-читави от твоята за под 10000 EUR.

Според мен имаш някакъв шанс да я продадеш за около 18000 лв... и остави настрана евентуалния факт че е чипната от МТМ.

Редактирано от vermeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е нужно да окачествяваш моята кола като по лоша от кола от Германия , поради простата причина че нито си виждал немската кола нито моята зада правиш подобни сравнения :lol: , пък и не е нужно да изказваш мнение за колко ще я продам , а и не е чипната от мтм а от абт . Между другото винаги ми е било чудно защо се пише по чуждите теми неща от сорта на - ама много ти е скъпа колега , абе ти никога няма да я продадеш за тези пари и тем подобни , нали все пак колата си е моя и сам решавам какво да правя със нея , ако реша дори мога да я нарежа за желязо , нали така ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако реша дори мога да я нарежа за желязо , нали така ? :flehan:

е е е тръгнеш ли да я режеш Седалките ги помилвай и ми звънни може да ударя гюведжЪ :flehan: :flehan: :flehan:

ЪП ... .. . :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нито си виждал немската кола нито моята зада правиш подобни сравнения :flehan: - не е и нужно :flehan:

а и не е чипната от мтм а от абт - и си мислиш че има някакво значение?

Между другото винаги ми е било чудно защо се пише по чуждите теми неща от сорта на - ама много ти е скъпа колега , абе ти никога няма да я продадеш за тези пари и тем подобни - ами защото си пуснал обявата във форум, затова получаваш и мнения и коментари и т.н. ако не искаш такива да не си беше пуснал обявата тук.

нали все пак колата си е моя и сам решавам какво да правя със нея , ако реша дори мога да я нарежа за желязо , нали така ? - точно така, може и да е по-добрия вариант :flehan:

Редактирано от vermeer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...