Jump to content

Q : Ауди А3 или Ауди А4


paco_maroto0

Recommended Posts

Няма смисъл да се разнася 1 диван както някой беше написал по-горе.

Според мен смисъл има за този диван, при положение, че не го носиш на гръб а си стой в стаята а и като ти дойдат гости дори и рядко може да седнат на него е по-добре отколкото да няма къде да ги сложиш. :flehan:;)

П.С мен понякога ме е яд, че моят вампир не е авант и не пише "Т" отзад, но какво да се прави ще си го търкалям и така.

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

На мен ли ми се струва нереална тази цена или това е нормално ? А3 96-та година 125к.с. бензин за 2600 левa :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата мога да му препоръчам ориентацията към модела да е по отношение на двигателя дали бенц. или дизеларка....ама аз като се върна малко назад май кончетата ще си окажат наи-голямо влияние....Колега млад си и ще искашда ги буриш по семафорчетата... :lol: така че почни от едни 150 бройки коньеве пук кот сабя покаже... Успех с из :hilezh: бора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

На мен ли ми се струва нереална тази цена или това е нормално ? А3 96-та година 125к.с. бензин за 2600 левa :hilezh:

Може и да е реална - ти знаеш ли дали няма нещо за правене по тая кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: баси забавната тема дето се е заформила :lol:

аз ще съм кратък и ясен - А3 и А4 са доста близки автомобили в много отношения, най-съществената разликата е, че единия е женски, а другия младежки :flehan: Пенсионерските, както писа един веселяк по-нагоре, почват от А6

тук си абсолютно прав

А4! Турбо! Куатро! Авант!

:hilezh::multi::multi::multi:

останалото са глупости !!! :multi:

Иначе ако вземеш А3-ка ти трябва и бяло копринено шалче.

Те китките ти сами ще омекнат gayfight.gif

ти направо им разказа играта.....

Та по темата:

Преди да си купя А4 и аз се чудех кой от двата модела е за мен. Отказах се от А3, заради теснотията, по-малкият комфорт, возия, пространство, оборудване, стани да седна, я да сложа и газ и бас каса и багажник няма. Таблото изобщо не ме кефи, като да си включа фаровете трябва да въртя врътки като голфа на таблото, а бе не ме кефи. Едно гъзарче до вкъщи след мен си купи А3 и всеки път като се пребира винаги се загрежда в моята. Сега А4 е истински автомобил. Лукс, комфорт, визия. Багажа където му е мястото, газова бутилка, бас каса и резервна гума всичко отзад без нещо да ти пречи в купето. Естетически е по-красива А4. Но да не забравяме, че е най-важно състоянието на колата. Аз лично никога няма да си сменя А4 за А3. Като не забравяме, че все още учиш за теб ще е важно - евтино предвижване - газ, ремонт, лесно за каране, навици.

Абе я си вземи А3, па като се научиш да караш и искаш нещо по-добро си вземи А4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е наи-големия смешко ;)

А4 ,газ и баскаса и всички газета ще те заглеждат ;):)

Абе газ няма да ми трябва защото дизел-арка искам но какъвто и модел и марка кола да си взема първо ще гледам да и сложа една хубава стабилна бас каса :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега всичко опира до състояние на кола,а3 и а4 са много близки и избираи двигател.1.8т и куатро е удачен мотор,както и дизелите пд,1.6 е по слабичк,но за нормално каране е удачен за а3,1,8 125 лично аз не го предпочитам поради малко по-високия разход.

Просто гледаи колата да е по-новаа и по-запазена.

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е наи-големия смешко :)

А4 ,газ и баскаса и всички газета ще те заглеждат :flehan::lol:

Защо пък да е смешко, не виждам нещо смешно ???

Колегата го е казал много точно цитирам:

Отказах се от А3, заради теснотията, по-малкият комфорт, возия, пространство, оборудване, стани да седна, я да сложа и газ и бас каса и багажник няма. Таблото изобщо не ме кефи, като да си включа фаровете трябва да въртя врътки като голфа на таблото

Това е Българската реалност, сега, че ти се мислиш за гъзар или там подобие на нещо си е твоя работа ама при положение, че караме бараки 13+ години и ги зимаме нафотви печки за да ни е по-евтино НЕ за друго или пък на безнзина слагаме гас.

Е ако бяхме Американци :) е съвсем друга приказка или пък ако става въпрос за новата А4 веднага си зимам думите назад но едва ли.

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нещо бъркате,кисело е гроздето.

Колко е по широка а4 от а3?,каде отидехте ,какво оборудване,кво табло кви глупости?

Моята а3 е 03г,с 4врати,с фабрична музика и бас,здрава и изкл. запазена пд 131-кво и е ?

Търсех а4 1.8т ама си намерих тази.

Знам ,че следващата ще ми е а4 комби 2.0тди 170кс.

Само че аз гледам реално ,а вие искате да изкарате че разликата е голяма.

Голяма е между а3 и а6.,сичко останало е според зависи,нито озад в а4 е толкова широко,а ако ти трябва багажник-а4 комби ,съгласен,но а3 багажника е достатъчен за нормални нужди.

И за разхода може да поспорим на кои му е по евтино,при хубав здрав дизелов мотор и газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизелово А3 с хубава оригинална музика багажникът е доста по-достатъчен от на бензиново А4 с газ и бас каса :steinigung: В момента, в който сложиш газта и забравяш думичката багажник или резервно колело, пък като сложиш и баса ще разправяш на мацките, абе глейте ква музика имам, ама мога да взема само една от вас до морето, че няма място за багажа, ама ако искате е тука приятеля ми е с Голф, той ще ви закара :gmorning:

Т.е., каква е файдата от уж голяма кола с голям багажник, та като се стигне до употреба на багажника да го нямаш и да държиш неща по седалките.

Не знам какви са отворите за колони в А3, но в Голф има 17см отвор във всяка врата + място за 4 пищялки, което с качествени колони е напълно достатъчно за слушане на музика, бас касата вече е напълно достатъчна за да те чуят всички, че слушаш музика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята а3 е 03г,с 4врати,с фабрична музика и бас,здрава и изкл. запазена пд 131-кво и е ?

Добра колица си взел, но ако беше с две врати, щеше да откриеш разликите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дизелово А3 с хубава оригинална музика багажникът е доста по-достатъчен от на бензиново А4 с газ и бас каса

А разликата в цената къде отива ?

Защо не сравняваш с дизелово А4 с хубава оригинална музика ?

Ами А3 с гас и бас каса? :hilezh:

И както казваш:

, пък като сложиш и баса ще разправяш на мацките, абе глейте ква музика имам, ама мога да взема само една от вас до морето, че няма място за багажа,

Само че в случая, ще бъде "абе глейте ква музика имам, ама няма да мога да взема багажат ти" :flipoff:

:flipoff::hilezh:

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря за фабричния бас над задния ляв калник

:flipoff:

Защото обикновено идеята е да се вземе 'голям' бензин и да му се сложи газ.

А3 с газ и бас каса... винаги може да включим и Toyota IQ в темата :flipoff::hilezh: :hilezh:

edit: Горе не съм искал да нападам никого, аз ако търся голяма кола я търся за пътувания и носене на багаж, т.е. това изключва монтирането на разни работи в багажника. Голямата кола е един компромис за града, според приоритети и възмоностите си преценяваш какво да си купиш. Аз си взех Голф, а не А6, защото 95+% от времето го карам в града, за останалата част се справя с наличния си багажник и място. За пътувания със семейството и/или велосипедите се ползва колата на баща ми, която е перфектна за целта, но доста често за работа из София той си кара нещо пъти по-малко луксозно, стабилно и т.н., просто защото му е удобно за придвижване (добре, че има от кого да го вземе :D ).

Редактирано от Cucurko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е че тука няма спор,защото а4 е по-висок клас от а3.

Говорим ,че всеки има недостатъци и много положителни черти.

Важно е да е АУДИИ

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим ,че всеки има недостатъци и много положителни черти.

Важно е да е АУДИИ

:flipoff::hilezh:

Точно така и всеки колега сам за себе си, трябва да си изясни първо с какви пари разполага и за какво точно ще му служи колата.

Поздрави и наздраве в тази студена Януарска нощ, в която пак ще гледам сутринта Фията на комшията, където много ми го хвали как НЯМА пак да запали сутринта :flipoff::hilezh:

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...