Jump to content

Ръчичките да им изсъхнат,и нещо друго ако имат


bate Jony

Recommended Posts

Колеги привет.Сутринта тръгвам с малкия към у-ще и какво да видя-нещо ми празнее колата.Досега не съм си и пимислял,че ще ми откраднат халогените, боклуците му с боклуци :zustimm: Сега оттук натам дайте идея-нови(намерих ги за 84 лв. двата) или оригинални 2-ра -цена?И по-важното да не им стана абонат?

post-19081-1263545486.jpg

post-19081-1263545493.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото, колега! Един комшия има С4-ка и на тази кола халогените му заминаваха 3 пъти. Най-накрая се принуди да си ги сваля всеки път, когато паркира колата пред блока да нощува. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се принуди да си ги сваля всеки път, когато паркира колата пред блока да нощува. :zustimm:

Айде стига е, тцтцт леле в каква страна живеем.То скоро време и акумулаторите ще трябва да си качваме, както едно време се правеше. Вместо да се оправяме потъваме по на дълбоко колеги, колеги :wub:

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чувал,че на Б4 много ги свалят,но за А4 не бях чувал.Аз ли съм карък.Интересно,че решетките и 4 рапида бяха на земята.Застрахователите "ЕСТЕСТВЕНО" не покриват такива щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За акумолаторите не се съмнявайте щото в Сливен изреваха 5-6 познати за една нощ с акумолаторите,но ги хванаха крадците и :wub::wub::zustimm: В тази държава ВСИЧКО може да очаквате!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На спокойствие видях,че на единия му го няма куплунга,той едва ли върви с фара.Новите фарове много ли са зле,ако е така по-добре да търся 2-ра.Ако някой има за продаване да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай колегата emsi_audi за втора ръка.

Айде стига е, тцтцт леле в каква страна живеем.

Няма майтап. Слиза с една отвертка звезда, кляка отпред и започва да отвива, след което прибира фаровете за мъгла в едно найлоново пликче и вика: " Е, нека сега дойдат да ми ги вземат от нас!" :steinigung:

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига е, тцтцт леле в каква страна живеем.То скоро време и акумулаторите ще трябва да си качваме, както едно време се правеше. Вместо да се оправяме потъваме по на дълбоко колеги, колеги :steinigung:

Ти се майтапиш, но преди Нова Година откраднаха акумулатора от другата ми кола пред блока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо се вайкате и учудвате... На мен преди около една година ми откраднаха фаровете с ксенона... От тогава колата е на платен паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги привет.Сутринта тръгвам с малкия към у-ще и какво да видя-нещо ми празнее колата.Досега не съм си и пимислял,че ще ми откраднат халогените, боклуците му с боклуци :steinigung: Сега оттук натам дайте идея-нови(намерих ги за 84 лв. двата) или оригинални 2-ра -цена?И по-важното да не им стана абонат?

Само мога да ти изкажа съчуствието си защото и аз съм наполовина на същото дередже защото на мен пък ми откраднаха само десния халоген с решетката,левия го пропуснали заради лекото потъмняване на рефлектора деба и олигофрените им.Сега очаквам да ми отшумят и фаровете :hilezh: Така ще е докато си направят фейслифт на всички котори 95 г. купени за 4500 лв:lol: .Хората са тарикати ,що да се навират за заводския фейслифт,като с кражба продажба за стотина -двеста лева пъпчивия келеш тунЕк мастър полупедераст прави гаражен фейслифт и дарака в очите на слепите почва да изглежда баси модерния ,ма важното е да сме фешън .Докато се разминаваме само с халогени и решетки бива работата,ами да не вземат да крадат и останалите видими белези на фейслифта като дръжките на вратите ,лайстните ,задните стопове ,воланите и централната конзола :lol: ...и все забравят да си махнат малката емблемка на предните калници и да сменят мигача над нея :lol: Аман от крадливи олигофрени :lol:

П.С.Ако ми идваха толкова клетви на ум,щях на крадците да им пожелая същото ,което пожелава обикновено колегата Radi В4 на враговете си :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се майтапиш, но преди Нова Година откраднаха акумулатора от другата ми кола пред блока.

Може да ти е прозвучало като майтап, но не е - напълно сериозно го казах това, защото напоследък чувам за все повече откраднати акумуматори, халогени, предни решетки и какво ли още не :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което се сваля лесно се краде, без значение от модела на аудито. Мойте веднага щом я купих с един приятел ги направихме несваляеми - неговите от 100цата ги бяха откраднали почти веднага щом я купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден четох някъде , че в Пловдив за една нощ 11 акумулатора...

Преди седмица от на един познат ладата - акумулатор, а от Пежото на мой приятел - са се опитали да откраднат целите рамена заедно с чистачките... но не са успяли, поради някаква причина - изкривили са едното.

Преди около месец 2 халогена , 4 тапи за джанти + едни пластмаси на фейслифт е46.

На друг познат 2 пъти огледалата на Омегата.

К'во да говорим...

А иначе си спомням как баща ми качваше акумулатора всяка вечер :steinigung: Смях, ама...

Редактирано от cyberhill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само мога да ти изкажа съчуствието си защото и аз съм наполовина на същото дередже защото на мен пък ми откраднаха само десния халоген с решетката,левия го пропуснали заради лекото потъмняване на рефлектора деба и олигофрените им.Сега очаквам да ми отшумят и фаровете ...

Не думай. :hilezh: На мен поне решетките са ми ги оставили да еба и боклуците.За това не искам да купувам 2-ра,защото едва ли не си плащам моите.Питах emsi_audi няма.Ако си слагал нов от интеркарските,как е-много ли е менте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си слагал нов от интеркарските,как е-много ли е менте?

Чакам си оригинална решетка ,нещо от сорта на около 40 лв. ми споменаха за решетката,тия дни като я взема ще стане ясно колко точно,а халогена-някво депо към 40 и малко иначе е 60 без отстъпка .Аве не са милиони ,ама пък защо трябва да купувам на хората чаркалък,то и за това най много ме е яд ,че правят такива цигании и рискува да легне в болница ко го набарам за едни двеста лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Poxipol приятелю. И няма да ги свалят...това ти е трудната и грозна действителност. На дядо ми, на колата Пежо-новичко, му откраднаха една пластмаса на бронята, някъв бъмпер се води, дето струва 60 лв... След това аз я слагах, залепих я, но ако знаеш колко трудно се слага/маха....изпотроших си пръстите, но ето че някой е изкярил 60 лв от него :hilezh: Така че, примери за кражби много, защити си там, детайлите които можеш и това е.... :hilezh:

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги лепя или ще сменя рапидите с болт и гайка и на болта му изпилвам главата и това е.Мене това ме е яд не че ще дам грешни 80 лв.,а да не им стана абонат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...