Jump to content

А4 проблем с ESP и ABS


kbl

Recommended Posts

Здравейте,

Може ли някой да ми помогне - имам следният проблем:

На таблото постоянно светят символите за ESP и ABS. Също така отчита, че остават гориво за 10 километра, а в резервоара има поне 8 литра.

Колата е Audi A4 1.9 TDI 131 к.с. 2001г.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Може ли някой да ми помогне - имам следният проблем:

На таблото постоянно светят символите за ESP и ABS. Също така отчита, че остават гориво за 10 километра, а в резервоара има поне 8 литра.

Колата е Audi A4 1.9 TDI 131 к.с. 2001г.

Благодаря предварително!

Здравей, аз съм със същия проблем. Колата ми е същата година :rotcol: При мен проблема ми е при датчика на спирачката. Не съм много сигурен, но за Ауди Б6 в ЕТКА ми излиза това :8Е0 945 515.

Купих нов не оригинален, и проблема изчезна, но непрексънато светеха стоповете, а натисна ли спирачка изгасваха . Разглобихме оригиналния изчистихме го и проблема изчезна :D Сега като натисна мн рязко и силно спирачката светват пак на таблото или пък като задържа спирачката доста дълго. Гася колата, паля и проблема го няма :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш стоп- машинката не ти работи. Купи си нова от Порше БГ и да ти я сложат в официалният сервиз., това ти е решението на теб. За другият колега да си разпита системите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш стоп- машинката не ти работи. Купи си нова от Порше БГ и да ти я сложат в официалният сервиз., това ти е решението на теб. За другият колега да си разпита системите.

Колега, най-лесно е да се каже отиди в Порше и ще ти го направят!!! Преди няколко дни на една моя тема, всички отиди в сервиз и ще разбереш къде е проблема, а колега ме защитити и каза, че форума е да споделяме опит, вместо да ходим в сервиз и да ни казват, сменяме това, а след това се оказва, че не е бил там проблема , и за това вземи и смени онова. И така в един затворен кръг. Просто казвам на колегата, че имам подобен проблем и каква е при мен причината!!!! А стоп машинката, предпочитам сам да си я сменя, за да се науча нещо! Успех на колегата и дано бързо да си оправи проблема :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз съм със същия проблем. Колата ми е същата година :rotcol: При мен проблема ми е при датчика на спирачката. Не съм много сигурен, но за Ауди Б6 в ЕТКА ми излиза това :8Е0 945 515.

Купих нов не оригинален, и проблема изчезна, но непрексънато светеха стоповете, а натисна ли спирачка изгасваха . Разглобихме оригиналния изчистихме го и проблема изчезна :D Сега като натисна мн рязко и силно спирачката светват пак на таблото или пък като задържа спирачката доста дълго. Гася колата, паля и проблема го няма :D

То като не можеш просто си признаваш и отиваш в сервиз, който да ти го направят. Ти още не си си решил проблем, просто не си го признаваш. Бъди реалист, какво се обиждаш от разумни съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като не можеш просто си признаваш и отиваш в сервиз, който да ти го направят. Ти още не си си решил проблем, просто не си го признаваш. Бъди реалист, какво се обиждаш от разумни съвети.

Има разлика между не мога и нямам! В момента просто нямам финансовата възможност да го направя. Не е голям разход, но в момента имам по- важни разходи. Това ми е в плановете в средата на февруари. Не се обиждам, но просто според мен форума не е за постове като отиди на сервиз и ще се окаже какъв е проблема :bia: peace

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш стоп- машинката не ти работи. Купи си нова от Порше БГ и да ти я сложат в официалният сервиз., това ти е решението на теб. За другият колега да си разпита системите.

Как не е отишъл някой за стоп машинка в сервиз :bia::bia:

Тука сме от клуб "Направи си сам" и тва е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на kosmonaft и на всички други за отговорите и коментарите. Следващата седмица ще имам възможност да се занимавам с колата и ще пиша в темата какво се е случило. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало.Пробвай като свалиш клемите на акумулатора за около 15 мин.При мен така се исчисти грешката.

Стига с тези първобитни методи...за вас VAG COM няма ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...