Jump to content

Recommended Posts

Ех дее....ш ма....у,де...ш,колко пъти да кажа че този размер го дават препоръчителен от Ауди за моята кола за летни гуми 16ки.

Е те и от ауди им слагат конти или с дънлоп, а не ханкууук и маршал, ама.....

Вземай каквото душа ти сака и дано не се налага да им тестваш пълния капацитет. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По това време Б6 са илизали с Унироял или Фулда,не съм сигурен.Деба и тъпите немци,деба.

А ние колко пъти да пишем, че не говорим за теб конкретно. Ти се писа адвокат на всички и почна да пишеш глупости.

Ами в темата аз питах за китайчета и в друга тема за холандчета.Та за кой друг се е отнасяло,не разбрах.

А как реши че ти с нещо можеш да съдиш друг,само и единствено заради това че не е на едно мнение с твоето?Кой беше ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Унироял или Фулда

Тия нямат никава връзка с Ханкук, но и цената им е близка до тая на контито и дънлопа, абе няма угодия :flipoff:

ПП: Защо не пробваш тия, дори и да не са качественни все една година ще те изкарат. Тия също изглеждат добре.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По това време Б6 са илизали с Унироял или Фулда,не съм сигурен.Деба и тъпите немци,деба.

Ами в темата аз питах за китайчета и в друга тема за холандчета.Та за кой друг се е отнасяло,не разбрах.

А как реши че ти с нещо можеш да съдиш друг,само и единствено заради това че не е на едно мнение с твоето?Кой беше ти?

А бе почни да четеш. Аз само написах кое ми е смешно на мене. На никой не съм казвал какво да прави. Ти се писа адвокат на всички или по скоро гузен негонен бяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ок бе Марто,кажи,Ханкок-а не стават и това е.Всичко останало,не само Ханкок.А не да ми разправята каква излагация било да слагам "големи" джанти с китайски гуми :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
А не да ми разправята каква излагация било да слагам "големи" джанти с китайски гуми :flipoff:

Аве ти да не си македонец, че палиш от четвърт :bia: ? Кой ти е казал че слагаш големи джанти с ефтини гуми? Изказах мнение, че според мен е по добре маркова гума вместо малко по голям размер китайка.

ПП: За ханкука, на баща ми колата е с такива летни и такова бутане на един пръст сняг не съм правил и на жигулата с рязаните, летни мишленки преди 20 години.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич,след като си писал 2 поста след като съм питал за китайчета и никой друг не е питал в темата,за кой се отнася?

Аве ти да не си македонец, че палиш от четвърт :flipoff: ? Кой ти е казал че слагаш големи джанти с ефтини гуми? Изказах мнение, че според мен е по добре маркова гума вместо малко по голям размер китайка.

ПП: За ханкука, на баща ми колата е с такива летни и такова бутане на един пръст сняг не съм правил и на жигулата с рязаните, летни мишленки преди 20 години.

Е да ,прав си,не стават гумите,щом летните нещат да зацепат на сняг :bia:

Ако може с едни гуми,летни,да караме цела година,ще е ок.И на Тръцо газ да сложим....пИрфектно. :bia:

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ,прав си,не стават гумите,щом летните нещат да зацепат на сняг :flipoff:

Ако може с едни гуми,летни,да караме цела година,ще е ок.И на Тръцо газ да сложим....пИрфектно. :bia:

Ти май взе да се подпичкваш? Кой ти каза, че колата се кара зимата с летни гуми? И за протокола, тръцко на газ е по добре отколкото душегубче без парно с пеещи предсмъртна песен валове с цвят Кърмит от мъпет шоуто :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за протокола, тръцко на газ е по добре отколкото душегубче без парно с пеещи предсмъртна песен валове с цвят Кърмит от мъпет шоуто :flipoff:

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се засегнахте ли си на Тръца,господа,икономоперфекционисти?

Ти май взе да се подпичкваш? Кой ти каза, че колата се кара зимата с летни гуми? И за протокола, тръцко на газ е по добре отколкото душегубче без парно с пеещи предсмъртна песен валове с цвят Кърмит от мъпет шоуто :rotcol:

Кой има такава кола,дет отговара на описанието? :flipoff:

Редактирано от SLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за протокола, тръцко на газ е по добре отколкото душегубче без парно с пеещи предсмъртна песен валове с цвят Кърмит от мъпет шоуто :P

Кхкхкхкхкхккхкхкхккхкххххххххххх. :flipoff: Подляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@SLO - подминал си офертата ми за бартер. Гумите са на джанти, мога да ти ги дам с джантите за проба.

за протокола - 225/50/16 отговаря на диаметъра на 205/55/16.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сло, не ги слушай, баце! 2 лета съм карал с 215/55/16и мога да кажа, че това е ебаси якия размер гума! Хем дига колата с 10мм спрямо 205/55, хем седи мо-добре и прави по-стабилно поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сло, не ги слушай, баце! 2 лета съм карал с 215/55/16и мога да кажа, че това е ебаси якия размер гума! Хем дига колата с 10мм спрямо 205/55, хем седи мо-добре и прави по-стабилно поведение.

Е,ако тръгнам да слуша Тръцаджии с гаЗ треба се самообесам :hilezh:

Виждал съм и твоята и на Румен,возил съм се при него,ми мога да кажа че наистина колата хем изглежда по-добре хем вози по-добре спрямо 205/55.

Аз искам да разбера за дадени модели гуми,понеже не ми се дават 1000+ лева,при положение че има "алтернативи" на доста по-ниска цена.

Ма както и всяка друга тема,спецовте осраха положението с тяхните "компетентни" изказваня от сорта, "Не съм е..л педераст,ма познавам един дето е е..л"

Редактирано от SLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,ако тръгнам да слуша Тръцаджии с гаЗ треба се самообесам :zustimm:

Слушай собственици с малки легенди, налепени с алуминиево фолио ала малък Олроад стайл и няма да сгрешиш. :hilezh:

А газта ми струва колкото 8 скъпи гуми, ама как да го разбереш след като се заглеждаш по душегуби и китайски гуми. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай собственици с малки легенди, налепени с алуминиево фолио ала малък Олроад стайл и няма да сгрешиш. :hilezh:

А газта ми струва колкото 8 скъпи гуми, ама как да го разбереш след като се заглеждаш по душегуби и китайски гуми. :hilezh:

Така е,да,нема как да разбера човек каращ на пръдня :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай собственици с малки легенди, налепени с алуминиево фолио ала малък Олроад стайл и няма да сгрешиш. :hilezh:

А газта ми струва колкото 8 скъпи гуми, ама как да го разбереш след като се заглеждаш по душегуби и китайски гуми. :hilezh:

Са за цени ли шси говорим? :hilezh:

Щот въпросното "облепяне с алуминиево фолио" струва колко газовата ти, барабар със турбинката, интеркулера и газта ти за 2 месеца! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот въпросното "облепяне с алуминиево фолио" струва колко газовата ти, барабар със турбинката, интеркулера и газта ти за 2 месеца! :hilezh:

Верно ли си дал 5 000 лв за две лайсни? Луд си ей... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли си дал 5 000 лв за две лайсни? Луд си ей... :hilezh:

бахахаха :hilezh:

кааажи, че не си сложил от ония газови за 230лв? Кааажи чеСно! Не се прай, ей! :hilezh:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще кажете за размер 205\55\15 добре ли ще стоят на а4 ката ми не се сещам каква марка бяха дали континентал не знам зашото ми ги дават почти без пари и са на един сезон и се замислям много

Редактирано от rumen1989
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,ако тръгнам да слуша Тръцаджии с гаЗ треба се самообесам :flipoff:

...

Слушай Адаша /корсо/ той е в час. Миналата година си беше зел перфектни гуми, на много малко километри за почти без пари. Човека разбира от гуми. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай Адаша /корсо/ той е в час. Миналата година си беше зел перфектни гуми, на много малко километри за почти без пари. Човека разбира от гуми. :flipoff:

И аз потвърждавам, даже бяха със сервизна книжка. Можеше да им се проследи цялата история откакто са слезли от конвейера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушай Адаша /корсо/ той е в час. Миналата година си беше зел перфектни гуми, на много малко километри за почти без пари. Човека разбира от гуми. :)
И аз потвърждавам, даже бяха със сервизна книжка. Можеше да им се проследи цялата история откакто са слезли от конвейера.

Абе да каете, че сте от щастливките, които съм ебал, да ви поверва човек поне на половината. Но така или иначе тука всички ви знаят, колко ниско под моя таргет сте, та не се хабете да се праите на остроумни. Тва още по-малко ви се получава :) Оривайте се и двамата нанекъде :)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...