Jump to content

Въпрос за климатронк


Svetliu

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля кажете ми може ли климатроника да работи през зимата, да духа топло, без фреон. :flehan::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - работи парното през зимата, като се управлява от климатроника. Под +5оС не се включва компресорът на климатика, така че работи само парното. Разбира се ако включиш да духа топло (няма е снежинката на дисплея) независимо от висока вън. температура, пак ще духа топло - работи парното

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатроника НЕ духа ТОПЛО! Климатроника управлява смесването на студеното и топлото, както и да поддържа определена температура но НЕ прави прави топло, чрез компресора, а единствено от антифриза, а в някои случаи има ел. подгреватели. Компренде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок значи мога да се топля през зимата без фреон в климатроника, това ме интересуваше благодаря Ви колеги, щото трябва да отида на майстор да ми оправи топлото, щото ми духа студено когато го наглася примерно на 25 градуса, а в системата нямам грам фреон, а сега искам да си спестя пълненето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти проверят клапите или радиаторчето за парното. Имах подобен проблем и се оказа запушено радиаторче.

Дано да не е радиаторчето-моли се-филма е страшен. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...