Jump to content

Тропане предно дясно...


Everio

Recommended Posts

Тропа като влезна в дупка нещо като тропане си е точно явно е заминало нещо но какво?При преминаване през гърбици,фуги спящи полицай нищо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега иди на сервиз,ще ти кажат най-добре :flipoff: Носачите на А4ките не са евтини,145 лева с точност,но ако са заминали по-добре ги смени.Аз не мисля,че са носачи,но в сервиза ще ти кажат най-добре :flipoff:

Редактирано от lachoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма А4 ка, дето да не тропа. Не са виновни колите, а пътната обстановка в страната. Носач, естествено. Даже съм сигурен, че е горния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си мисля че са ти носачи. имаш по 4-ри броя на страна + биалета която също е възможно да е заминал цените за всичките комплект не са кой знае колко големи все пак сменяш всичко а и може да има корекция цените зависи от къде си ги взимаш. но е хубаво да се отбиеш до сервис ама те там да не ти мрънкат нещо трябва да се обедителни в това което ти кажат за да им повярваш. най-често се разбива носача който е хванат на него амортесьора и горен заден също. като рабереш от сервиза какво е драсни един ред тук може да ти дам информация за цени и читави части за да не ти се наложи следващата година да правиш същата процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Даже съм сигурен, че е горния.

Преден или така наречения горен прав :knuddel:.

С тия ровове по пътищата не може да амортизираме тампоните. До сега винаги сменям носач заради шарнир. Десен, горен, преден ми е станал, като консуматив на 10 хил.км. И снощи на околовръстното около летището с 80км/ч пак изтресох дясно колело в една убава яма в средната лента. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги!не е до гадаеене аз просто предложения исках и цени...а относно цените на носачите само горните или се сменят всички?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги!не е до гадаеене аз просто предложения исках и цени...а относно цените на носачите само горните или се сменят всички?

Можеш да смениш всичките, а можеш да смениш и само тези, които са разбити. Въпрос на финанси :bia: . Иди първо да ти видят предницата и да ти кажат със сигурност какво имаш за смяна. Най- вероятно както казаха колегите горен носач или биалетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако имаш финансите смени всичи.Иначе има една приказка,че старите разбиват новите.Незнам до колко вярно,но така се говори,а може тропането да се дължи и на корилен накрайник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...