Jump to content

Искам да тествам с някое силно атмосферно Ауди ...


Recommended Posts

ТТ или А3 3.2 250 коня ... аз съм с 330ка Е46 с лек тунинг ... колектор и панелен K&N. Може и някви други с бързи атмосферни Аудита...

Някой, ако има познат с Голф Р32 ще съм много доволен за старт с такова...

Редактирано от MaXo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 281
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)
Некое 7А дали ще свърши работа ?

Какво е 7А? :hilezh: Мързи ме да гледам в гуугъл сега...

Неп.. 231 коня е,а с Е34 М5 малкия 3.6 ?

Добре ... с М5цата ще има повече смисъл и ще е по-интересно за мен. Макар и най-вероятно да падна ... кога? Утре удобно ли е ... в София ли е колата? Дай на лично да се разберем нещо...

Сега видях ... 7А е 2.3 20 клапана ... мисля, че няма смисъл ... не се изхвърлям ... 330ката върви като за нещо по-сериозно...

Редактирано от MaXo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в София е да..Може за неделя да се разбереме нещо понеже утре ще пътувам до банско с колата?

Неделя вечер примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали за атмосферно ставаше въпрос...Аз се сещам за 7А и 3.0 220к.с. ASN мисля беше, другото е 2.8 30 вениловия 193 к.с. и са в общи линии в категорията на баварката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На МаХо колата май вече е 250+ коне,а и да не е направил промените за които пишеше,тоя мътвец 3.0 не се класира,а пък на Барели колата е 225к.с с чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък търся четири цилиндрово атмосверно БМВ до 1800 кубика за сверка. Напълно сток съм с две детски столчета на задната седалка.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На МаХо колата май вече е 250+ коне,а и да не е направил промените за които пишеше,тоя мътвец 3.0 не се класира,а пък на Барели колата е 225к.с с чип.

Хммм в грешка си колата ми няма чип! (все още де :f_ck_you: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава по добре недей , ше припаднеш грозно. Е ако искаш с хондата на традидули.

Нали се пусках след оная червената и я настигам.... А тя е по бърза от синята! Каде ти е нисана да се пуснем питам аз???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се пусках след оная червената и я настигам.... А тя е по бърза от синята! Каде ти е нисана да се пуснем питам аз???

Аз до колкото съм запознат ... синята е по-бърза от червената. А аз бих синята Хонда при това олекотена без седалки и музика ... демек на варел. Стартирах и с 325цата зелената ... стартирах и със синята Октавия РС ... ще кача клипчета след малко. С теб ще се пусна когато сложиш чип ... не, че те подценявам сега ... просто искам с чипнато 225 коня да видя как са нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...