Jump to content

Recommended Posts

Горе-долу поназнайвам тук-там за телефони, може би над средното ниво, но се опитват да ме убеждават днеска, че съм много глупав ... та искам малко да си сверя чесовника.

Моето твърдение е че колкото и еднакви да са симбиън устройствата на нокия, има такива които са по-добри и такива които не чак толкова, и че има междинни модели които първо са безсмислени, второ са ниша в пазарната икономика на дадения бранд.

Аз залагам на 5800 по простата причина, че притежавам такъв телефон от 1 година и повече, преди това съм ползвал доста телефони.Предимно експериментално, за да видя кое най-добре ще ми допадне като качество, екстри и дизайн ...

Ползвал съм както WM така и Symbian, за Android и Maemo предпочитам да се въздържа, защото все още опипват почвата, Apple ги оставям на страна - те са си американска марка, направена с цел печалба и това е (лично мнение).

Въпроса ми е ясен кой телефон би ви допаднал повече.

5800:

+

Голям дисплей, удобен за навигация, сърфиране в интернет, разглеждане на снимки, тъч скрийн (много по-удобен от хардуерните клавиатури), XpressMusic - доста добро звучене на телефона, различни видове homescreen, които бих казъл са много удобни, според нуждите на човека, бутон за бърз достъп, по-нова операционна система и постоянно излизащи нови ъпдейти с подобрения за работата на телефона ...

Flash поддръжка в сайтовете ...

capturepns.png

н79

+

FM Transmitter, сменяеми задни панели ... 5мп камера

capturesh.png

Айде да видим :bia: :bia:

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам преки впечатления от 5800 - жената е с такъв.

Изключително здрав и функционален телефон. Голям, хубав дисплей, който реагира добре.

Изобилие от програми за Symbian, стига малко да ти се занимава да му кракнеш софтуерите.

За другия не знам...

На мен даже и 5530 ми се вижда много добре, брат ми си взе такъв.

Ако имаш повечко пари - X6 бих закупил аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги лично аз по пластамасов телефон от 5800 не съм си копувал,миналата година си взех един и издържах да го ползвам цели 2 седмици.Затова гласувам за другия, защото е N-серия мисля че ще е доста по добър.

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Те от Нокия не ги правят телефоните с цел печалба. Чух, че скоро щели да почнат да ги подаряват.

По темата ..

5800 ми прилича на сапунерка и детска играчка едновременно. Подходящ е за ученик между 1-ви и 3-ти клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе-долу поназнайвам тук-там за телефони, може би над средното ниво, но ....

Айде да видим :rolleyes: :rolleyes:

Имам чуството, че пускаш теми само и само да ни доказваш отново и отново по-горното си твърдение...

т.е. не питаш за съвет, а по-скоро ти да дадеш такъв .... няма смисъл от тази работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...