Jump to content

Продавам Audi A4 1.9TDI 2003г. на части


Recommended Posts

Перфектно състояние на компресора - 600лв

Цена на компресора за климатика? Двигателя ми е AVF 1.9 тди, ако има разлика казвайте.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
демпферна шайба на компресора на климатика ?

Колега,ако позволиш един съвет! На мен преди 3 години ми се прецака тази шайба и направих следната рационализация: свалих шайбата и я разпробих на 4 места и прекарах 4 болта /6мм/ и от другата страна гайки като ги намазах със специален силикон-лепило против развиване. вече 70000 км карам и няма проблеми и климатика си работи.Иначе тази шайба е 350 евро,а втора употреба не се знае кога ще издаде багажа.Този модел компресори са постоянно зацепени и един ел.клапан реегулира налягането,не като другите със съединител.Надявам се да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако позволиш един съвет! На мен преди 3 години ми се прецака тази шайба и направих следната рационализация: свалих шайбата и я разпробих на 4 места и прекарах 4 болта /6мм/ и от другата страна гайки като ги намазах със специален силикон-лепило против развиване. вече 70000 км карам и няма проблеми и климатика си работи.Иначе тази шайба е 350 евро,а втора употреба не се знае кога ще издаде багажа.Този модел компресори са постоянно зацепени и един ел.клапан реегулира налягането,не като другите със съединител.Надявам се да съм бил полезен.

Благодаря ти,но не бих направил такова нещо.Иначе шайбата струва нова 384 лв. и то без отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега,

корите под двигателя има ли ги и здрави ли са? Ако отговорът е да - то кажи някаква цена (принципно ми трябва само голямата кора)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Интересува ме цената на подлакътника и капака на високоговорителя на задна лява врата.

Копчето за ЕSP-то продава ли се отделно?

Поздрави :flehan:

Редактирано от GeorgiS23
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Koлата отзад с механичн прозорци ли е? Ако да имаш ли дръжката за сваляне на задния десен прозорец? И копчето за фаровете ако не е обелено мога и него да взема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...