Jump to content

Продавам горяло Ауди А3 на части


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Преди време ми запалиха колата и дълго време не исках да я поглеждам. Скоро разглобихме повечето неща, които могат да се използват и ги продавам на части. Това дето се вижда на снимките е налично, с изключение на джантите, гумите и кожения салон, който ги сложих на новата ми кола ( пак Ауди А3). Продавам и сиво-син салон на ромбове в отлично състояние. Колата е 1999 г. , 1.8 бензин, но почти нищо под предния капак не е оцеляло. Другите части ги продавам на добри цени. ИМА И ЛЮК!!! Намират се в Сандански, но аз съм в София и бързо мога да ги придвижа тук или да ги изпратя, където другаде трябва ...

Който ина нужда, да се обади на 0898454227 - Богомил или да пише тук ...

Безаварийно шофиране и поздрави,

Боги

post-16329-1274206047.jpg

post-16329-1274206014.jpg

Редактирано от bogomilei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,интересуваме и двата стопа ли са в добро състояние, че на снимката не се вижда левия стоп, цена на двата

мерси

Здрасти колега,

Само десния е останал, другия изгоря .... не е счупен :)

Драсни една цена за волана?

50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мен ме интересуват също стоповете на каква цена са, релето за мигачите и лявото огледало за задно виждане.

Мерси предварително!

Имам само десен заден стоп - 40 лв.

Дясно огледало - 60 лв.

Релето за мигачите също е налично, но не съм сигурен за цената ... ти знаеш ли колко върви ?

Колега търся си вакуум машинката за централното заключване. Ако имаш, моля те напиши ми номера й и за каква цена я продаваш. Благодаря.

Ще проверя за машинката и ще пиша пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

десен под-калник,здрав ли е и ако е .... колко лева.благодаря

Отдясно всичко е здраво колега ... На кое точно му викаш подкалник? Ще се разберем за цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдясно всичко е здраво колега ... На кое точно му викаш подкалник? Ще се разберем за цена :hilezh:

говоря за пластмасата под-калника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , Трябва ми пласмасовата решетка на предната броня която е под десния фар ?? ако я има ?? дясно имам предвид дясно като си ватре в колата или ляво като си пред нея ??? ако има кажи какви пари ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

състояние и цена на маската ....

Що е то маска бе колега? Не ми се смей много, не разбирам от коли! :arrow:

Колега , Трябва ми пласмасовата решетка на предната броня която е под десния фар ?? ако я има ?? дясно имам предвид дясно като си ватре в колата или ляво като си пред нея ??? ако има кажи какви пари ???

Току що се разбрахме с един колега да му я изпратя в Русе другата седмица ...

говоря за пластмасата под-калника.

Ами здрава си е ... ще я сваля и донеса в София в понеделник. Тогава ще ти кажа и цена ... дай и ти някаква за да осредним :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Воланът е спортен с въздуна възглавница, в отлично състояние и струва 100-110 лв. , не 50 лв.

Редактирано от bogomilei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето за мигачите също е налично, но не съм сигурен за цената ... ти знаеш ли колко върви ?

Намерил съм си за 30лв., но кажи какво би предложил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

десен под-калник,здрав ли е и ако е .... колко лева.благодаря

Здрасти пак,

десният подкалник се е стопил от жегата и е изгорял отгоре .... няма да ти свърши работа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...