Jump to content

странна индикация на Б6


Rodik

Recommended Posts

На таблото от лявата страна на часовника от няколко дена ми свети една иконка като антенка!!! Иамли някой представа какво е това нещо?? Колата е А4, 2003г. 131кс ПД комби.

Бутона за отваряне на багажника от ключа не ми работи само на седани да е активен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази иконка ти показва,че часовника ти се сверява автоматично/funk uhr/ от сателитите.Проблем е ако не ти свети,не като свети.

Свери го ръчно и ще видиш,че като мине малко време ще се се коригира часа.

И аз мислех,че не ми работи бутона за багажника но не е така.Трябва да го задържиш по-дълго 4-5 сек и задейства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сверява се от радио-сигнал (ок.70 Khz). Някъде около Мюнхен, е най-близкият предавател. Обхват към 3200 км.

Така твърдят. Сам си сменя зимно-лятно часово време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С часовника ясно, обаче като задържа бутончето за отваряне на багажника от ключа се чува че прещраква нещо, но багажника не се отваря и даже в последствие не може да се отвори багажника :rolleyes: като подкарам започва да ми свети че е отворен багажника. Спирам колата и чак тогава може да отворя багажника! Ще я разглобявам явно ключалката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самата ключалка на багажника имаше 2 положения вкоито може д ая оставиш и на едното работеше бутона за отваряне , а на едното не. Ма не помня точно кое как беше....пробвай все пак да я завъртиш и пак виж отключването с дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не те плаша колега, но ти трябва нова ключалка за багажника-не е кой знае колко скъпа около 250 лв в оторизиран сервиз. Това е масов проблем на мнооооооого Аудита. Аз съм имал 3 Аудита и на всичките едно и също- проблема с ключалката на багажника и пръскалка на задна чистачка :):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам същия проблем с ключалката на багажника,не се отваря от копчето на ключа,само щрака,намери ли решение... ;)

Като е студено работи, иначе не! Колегата ivani6ka е прав за положенията на ключалката..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си дойде сама, милата, няма къда да ходи :)! То и компютъра у дома не се сверява всеки ден, камо ли часовника в колата :lol:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...