Jump to content

Шантава работа


Recommended Posts

Карам си по правия път ,след един светофар включвам на първа ,подавам газ - съединител - втора .. и преди трета /изключена от скорост и без подаване на газ/ взе да вдига обороти сама стигна 3200 , включих пак на втора ,оборотите паднаха до 1500, пак изключих и ...пак 3000

загасих .........поогледах ,наново запалих. .и всичко си беше нормално

междувременно газта ми беше на привършване/наполовина в червения сектор/

има ли някой някакво обяснение ?? :all_coholic:

AUDI B4 2.0 MONO

Редактирано от INDIGLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и моята е "болна" от същата болест!Самофорсира се сама до 2800-3000 оборота и нямам идея от какво се получава.

Още по-лошото е,че няма диагностициране на този проблем,или аз не съм отишъл на правилното място може би...

Колата е Б3,1.8 моно,проблема е при каране на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е вдигала оборотите когато свършва газта ама чак толкова много до вдигне оборотите мисля ,че нее нормално.Явно влиза повече въздух или нещо такова и затова явно вдига много оборотите.Като зареди газ оправи ли ти се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията ви :bia::all_coholic: ! значи да се поуспокоя и да не се ядосвам излишно ....не само аз имам този проблем и дано не става често :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах и аз същия проблем.

Имах-има решение....

Мембрани на изпарител се оказа при мен.

Трябвало на около 40 хил. да се сменят.Аз карах до 55хил и така

Дано съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и при мен го прави отвреме на време тоя номер. Мембраните ми са минали 40-така въздушния филтър е на 25 000 :all_coholic: . На газ въобще не пали и след 4 часовостоенепак не пали. Ама сега си правих ударената задница идва на дмевен ред и газовата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ходи-щом е в гаранция.Ще го излекуват!

и това не е решение защото на мен на бензин ми го прави това,но интересното е че го прави на празен ход иначе като е във движение колата няма никъв проблем

90-ка 1.8 пълна инжекция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен когато го прави при инжекциона трябва да е от стъпковия мотор който поддържа оборптите на празен ход, ако е карбуратор би трябвало да е от вакум регулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този проблем и при мен го има но при мен се усеща как ми предърпва педала на газта,на газта нямам такова реле за изчистване на грешки и си мисля че е от това,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и това не е решение защото на мен на бензин ми го прави това,но интересното е че го прави на празен ход иначе като е във движение колата няма никъв проблем

90-ка 1.8 пълна инжекция

i pri men go pravi6e na svobodna vdiga6e oborotite do 3000 na gaz i benzin,okaza se 4e e nqkakav dat4ik koito laje komputara 4e kolata e stydena,a be6e si zagrqla,stryva 20 lv i sega nqma problem,sam moje da si go smeni6, audi b4 2000cm 90 konq,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...