Jump to content

Recommended Posts

не си прав. Андроида все още е по-зелената и недодялана ОС. Не е като да не сме ползвали за достатъчно дълго време... просто iOS e толкова мазна и толкова богата в момента, че единствената причина да не си го купиш е цената. Преглътнеш ли 1300лв за телефон, какъвто и да е, съм сигурен какъв ще е избораicon_wink.gif

Така или иначе въпрос на време е Андроид да стане по-добрата OS, за момента слабостите й са далеч по-малко от съотношението в цената на телефоните, а относно приложенията смятам че Андроид малко по-малко стапя преднината.

Но, да прав си за 1500 лв. трябва да е и е най-доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам сте изписали 17 страници за IPhone 4, при положение че е горе-долу същата работа като 3GS, само дето има по-добър хардуер, по-тънък е и т.н... да речем че е 90% същия телефон. Дори менютата са същите.

Говоря така защото очаквах повече. То не беше реклами, не бяха едни билбордове с надпис: "Всичко започва отначало"... все едно са измислили аналог на совалката "Войъджър"....

Не знам ама ми се струва че андроида е доста по-вълнуващ.. а може и да греша, обаче към нещата от големите реклами винаги съм скептичен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Йовчо, те менютата са същите защото се ползва една и съща iOS.

Те и на айпод са същите менютата. :)

Аз мислех, че си ползвал и изразяваш впечатления, а ти си гледал реклами. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е реклами. Много по-малко се рекламира глобално от всички други. Епъл почти нямат собствени реклами. Всичко идва от операторите. А андроида не е вълнуващ, а вбесяващ на моменти. Вълнуващи са Win7 телефоните, но пък са много бедни още. Андроида е много хубав, но като евтина алтернатива. Много по-добър е от разни симбиани и блекбъри шитове. Това обаче ако е чист андроид. Всеки скин, който си слагат производителите го осакатяват. Та по принцип съм ЗА. Нека има читава конкуренция. Но все още е, както казах по-горе, по-евтиния избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Йовчо, те менютата са същите защото се ползва една и съща iOS.

Те и на айпод са същите менютата. :)

Аз мислех, че си ползвал и изразяваш впечатления, а ти си гледал реклами. :bia:

4-ка още не съм виждал на живо, гледах видео-ревюта основно. Не можах да се трогна. Наистина очаквах повече. Не че не ми харесва, бих си взел по принцип, но за сега не виждам смисъл за тия пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо да. Няма как да се впечатлиш от дисплея от видео ревю. Реално ти такова нещо не си виждал никога. Само заради това си струва премиум цената. Иска ти се... да го оближеш hilezh.gif Ходи в някой глобул и го пипни поне де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият дисплей е основната промяна. По видеоревюта няма как да го забележиш.

Вижда се, едно ревю бях гледал, до него слагат 3GS и отварят един и същ сайт и т.н. Показаха ъгли на видимост, това-онова, наистина се усети разликата.

Ето го и ревюто, в HD:

Обаче пък Супер АМОЛЕДа на Галаксито на Самсунг било малко по-добър вариант според "спецовете"... та вкусове всякакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

galaxy с доста по-голям дисплей с доста по-малка резолюция и на него хубаво изглеждат само шарени картинки. iPhone-а е друг експириънс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер несериозно е да слагаме самсунг изобщо в тая тема....

айфон за момента е най-доброто -> най-скъпото , нормално е

въпроса е че всеки плюе айфоните и ейпъл като цяло до първият път в който си поиграе с тях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер несериозно е да слагаме самсунг изобщо в тая тема....

айфон за момента е най-доброто -> най-скъпото , нормално е

въпроса е че всеки плюе айфоните и ейпъл като цяло до първият път в който си поиграе с тях....

Несериозно или не , това четох като коментари. Аз от телефон искам да има интернет, да има ремот десктоп по интернет с комповете ми, да има добра батерия, нави, офис пакет, а моя сега има и металотърсач, което ми е полезно от време на време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X8 ми върши идеална работа

Розовия ли си взел?

След днешния ден ще следя с интерес продажбите на Андроид в Щатите :)

Какво е станало?

Мен ме радва това:

http://www.gsmarena.com/motorola_atrix-3709.php

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Наи -добрият телефон правен някога ,към този момент.

Върха е .Всеки ден ме радва все повече и повече .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...