Jump to content

Колеги немога да сваля арматурното табло


Kratos

Recommended Posts

Колеги скоростомера на колата спря ( 100 ц3 2.0 автоматик 5 цилиндъра) , когато тръгнах да махам таблото установих, че подпира в волана и неможе да се извади! Ако някой знае как се маха ще съм му много благодарен ако ме светне как става! Поздрави на всички колеги!!! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се волана, иначе не излиза. Внимавай защото отзад платката на таблото е много крехка и лесно се прецакват пътечките.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се волана, иначе не излиза. Внимавай защото отзад платката на таблото е много крехка и лесно се прецакват пътечките.

Мерси колега ! аз вече счупих държача на жилото на скоростомера :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При теб незнам, но при 80-ките фронтално пак не излиза, а трябва да се позавърти от тук-от там, но волана не се сваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При б3 и б4 може и да не се сваля волана...При ц3 се сваля задължително...Сега трябва да взимаш поне ново жило-14 лв е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги ! А сега имам една огромна питанка много важна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Има ли проблеми този механичен инжекцион за газ !!!! Щото говорих с един газаджия и тои ми каза че даже няма да се наеме да я прави! аз съм чул че само 2.0 16V са проблемни моля кажете ми дали ще стане ! МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата ми 100-ца беше С3 с двигател KF - петак. Карах я 3 години с обикновено АГУ Lovato - никакви проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...