Jump to content

А4 1.8Т quattro


Recommended Posts

  • 1 month later...

SMG е скромен и не казва, че колата записа по спомен 12.5сек с 183км/ч на Божура въпреки, че зад волана имаше радикален ислямист, а има сила за още по-добро време, ако се направи чист рън. 

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Времето на сивата А4 1.8Т quattro днес от квалификациите на Кондофрей 11.82sec :-)
Колата силно ме изненада на какво е способна. 
Собственоственика Адриан (SMG) на Кондофрей ми предостъпи да гръмна два старта, за което му благодаря :-)
031802137.jpg

 

Мисля че към момента е най-бързата найстина стрийт А4-ка 1.8Т куатро и при това е със сток валове и втулкова турбина Т3/Т4 50трим и 63мм генерацията, като през годините е имало доста по-подготвени 1.8Т двигатели със строукър на 2.0литра, правени глави лагерни турбини и т.н., които са с близки резултати. 

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата върви на гръм! Супер чисто, няма пукане, няма тракане... ако един ден изпаднат отново пари за тунинг 100% ще изкопираме този сетъп :)

 

Поздрави на целия отбор юнаци! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гледах това А4 1.8Т quattro на квалификациите на Кондофрей и даваше 12-ки. Бях приятно изненадан, че външно е почти сток. Преближих се огледах я,но не видях форумни стикери или лайсни :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха.
ще го ъпдеитна.

Решил съм да слагам някакви по здрави тампони на моторя и кутията.
Досега карам със стандартни и мотора играе здрави кючеци.

Някакви идеи и предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поръчах на Stern, наистина са много добре направени. Ако искаш ела петък на ОМВ, ще взема един за мотора да го видиш. Взех за мотора 3-те, скоростната кутия 2 и за дифа 3. Ще ги монтирам тази неделя най-вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много човек. 750лв е пълният комплект и 200 кинта доставка, ддс, мито и там каквото се сетиха да ми начислят на митница. Тези за скоростите са супер елементарни и могат да се копират, ако на някой му се занимава, мога да му ги дам да си ги копира тази седмица.

За мотор:

- ударен

- 2 носещи

За скорости:

- 2 носещи

- За заден диф:

- ударен

- 2 носещи

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е щото са парчета гума с метал.

Но погледнато пък реално стягат мотора и ходовата част.

И няма да имаш трептения,туптения,вибрации от тези места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиква се. Воланът и предният капа се тресат. Само тампона на дифа не съм сменял. Излиза 400 лв. и нещо не ми се дават. В тази връзка, ако някой има да даде един стар назаем да направя по него полиуретанов ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...