Jump to content

Сваляне на мокет как


Angelpleven

Recommended Posts

Здравейте искам да ми дадете съвет как да сваля мокета и задната седалка на моето А6 Ц5,или да предложите начин да прекарам 4 кабела до предната част на автомобила за да мога да си свържа двд плеъра и хладилника на задните седалки със захранване.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с Ц4,но нещата са почти същите.

Първо седалката или облегалката искаш да сваляш?Пиши и каква е колата седан авант!

Седалката може да има две рапидки като на Ц4ките,от долната си страна,пада се до краката ти като седнеш.Развиваш ги и дърпаш седалката на горе.

За мокета си прецени от коя страна ще пускаш кабелите,после от дадената страна си махни седалката.Ако е с ел.регулиране или има ербег,внимателно си разкачи буксите.На пода сигурно ще имаш духалки за краката на пътниците от зад,махни им капачките,те закопчават мокета.После махни корите които са на пода до вратите,на самия праг.Отваряш капачетата,развиваш под тях рапидките и откопчаваш чопа които е посредата,на колоната с колана.Там е края на мокета и може да го повдигнеш.Ако ти пречи нещо от пред доразкачаш и останалите пластмаси.

Кабелите са сабрани на едно и вървят обикновенно близо до прага.Опъни си твоите и ги превържи към останалата инсталация и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично като прекарвам кабели до отзад (а вече съм сложил доста :respekt: ) махам само пластмасовия праг отстрани и слагам кабела м/у мокета прага - има много място. Евентуално ако трябва да отиде до багажника махам долната част на седалката отзад както е описал IRON MAN - има отвор през който лесно се прекарват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично като прекарвам кабели до отзад (а вече съм сложил доста :respekt: ) махам само пластмасовия праг отстрани и слагам кабела м/у мокета прага - има много място.

Най-лесният и удобен начин.Убедих се в това,когато си прокарвах кабелите за усилвателя.Пробвах да ги прокарам около централната конзола,но там е твърде трудоемко и не си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...